Skip to content

This cache has been archived.

Paradiser: Jeste jednou dekujeme vsem! A nebojte se - pokud opet objevime nejakou hospodu se salem, kde nas jeste neznaji - pripomeneme se :-))

Kesim a rocku zdar!

Za NvN a spol.
wenny / wmh

More
<

Migrujici Slimaci

Hidden : Friday, 01 April 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Milí přátelé - příznivci geocachingu a rockové muziky!

Rádi bychom vás opět po roce - ku příležitosti čtvrtého výročí od založení kapely - pozvali na již tradiční geoevent, spojený s hudební produkcí rockové skupiny NvN.

Event se uskuteční v pátek 1. dubna od 20:00 do 24:00

v restauraci "Na Veselce" – Nová Ves u Bakova

(bývalá restaurace „Jizera“ / „U Čonků“).

Pro účely geoeventu je zamluven celý sál, který bude nekuřácký.

Vstup je samozřejmě zdarma.

Stop stav nebude vyhlašován :-)

Na čepu mají globální europiva, možnost dát si něco k jídlu je samozřejmě taky.

Případné dotazy k eventu pište rovnou jako write-note na tyto stránky.

(c) photo by milanoxx


FAQ:

Co je to, ta kapela NvN?

Kapela NvN (název vznikl administrativním omylem, nic smysluplného v něm nehledejte) byla založena na jaře 2012 v místní geocachingové komunitě (GGM). NvN se nazývá geocachingovou kapelou, neb je složená pouze z geocacherů a byla založena (rovněž administrativním omylem) na jednom neoficiálním geoeventu.

Na počátku naivně předělali několik rockových songů plytkými texty o geocachingu - byť některé songy se věnují zcela zásadním problémům geocachingu (sic!) - jako je boj o FTF, problematika keší obtížnosti T5, logistika odlovu powertrailu atd. Poté se s průhlednou záminkou hudební produkce vetřeli na geoscénu a začali okupovat eventy (viz seznam na konci listingu, který je rovněž velmi drze nadepsán jako „reference“).

Ovšem vzhledem k tomu – že až na čestné výjimky – neměli členové kapely žádné hudební vzdělání či zkušenosti (o talentu nemluvě), bylo zákonitě nutné postupně rozšiřovat oblast působení, neboť pravděpodobnost, že by někde hráli podruhé byla přibližně stejná, jako šance rychle vyluštit libovolnou mysterku v blízkém Mnichově Hradišti.

No dobrá, a kdo tam tedy hraje?

Washar (bassguitar)

Jediný člen kapely s hudebním vzděláním a letitými hudebními zkušenostmi. Proto se o něm skutečně dá říci, že v kapele hraje.

Moment, a to je jako všechno ?

To samozřejmě není, ale o ostatních členech kapely raději napíšeme, že v ní vystupují.

Jarda / Vrabčanda (lead vocalist & frontman] .

Majitel výborného rockového vokálu. Zlí jazykové sice tvrdí, že do kapely byl přijat především díky své vazbě na nejlepší regionální uzenářství, ale až ho uslyšíte, poznáte, že to vůbec nebylo jenom kvůli tomu :-) Navíc, ač je formou pokoutních SMS lanařen do konkurenčních kapel, zůstává nadále věrný NvN

Troolix (solo guitar)

Sólový kytarista, který soutěží s druhým kytaristou Lexllem o to, kdo bude mít větší a hlasitější aparát. Kromě jejich aparátu se tedy na podium už skoro nic nevejde. Soutěž v hlasitosti těžce nesou ostatní členové kapely, kromě bubeníka, který už nějaký čas neslyší vůbec nic a je mu to tudíž úplně jedno.

Lexll (guitar)

Další z členů kapely, který se věnuje patřičnému hudebnímu vzdělání a kapela v něj vkládá velké naděje. V nekonečné válce se sólovým kytaristou Troolixem o více objemný a hlasitější aparát jsou nyní ve fázi křehkého příměří.

Dachmh (keyboard & backvocalist)

Co dodat? Legendární geocacher, zakladatel místních neluštitelných mysterek a majitel dnes již bývalé zkušebny. Má několik neobyčejných vlastností: během dvou až tří taktové pauzy stihne vyřídit až čtyři sms (max do tempa 120bpm, v rychlejším tempu stihne už jenom dvě). Dále umí házet klávesy do publika, schovávat zvukařům kabely a zná tóninu „punk“

wenny / wmh (drums & percussion)

Provizorní volba jako náhrada za automatického bubeníka, čehož dodnes ostatní členové kapely zoufale litují, neboť záhy zjistili, že automatický bubeník drží rytmus, zatímco náhradník drží maximálně tak pulitr s pivem. Jedinou výhodou oproti stroji je zarputilý, místy až zoufalý výraz ve tváři, který dobře ladí k image rockové kapely a z tohoto důvodu tedy nebyl tento člen doposud vyhozen.

Javar (sound engineer)

Nejdůležitejší člen kapely. Zajišťuje transport piva směrem k podiu a recipročně transport zvuku směrem opačným. Trpělivý a obětavý. Ač mu členové kapely spálili již dva zesilovače a několik mikrofonů, stále na ně nezanevřel.

Nordic (general manager)

Manažer a majitel zkušebny. Pohybuje se na pozadí (tzv. za scénou), téměř nikdo ho nikdy neviděl. Je zkrátka v nepřítomnosti.

Slyšel jsem, že event měl být úplně jinde, prý v nějakých Pěčicích, ale souřadnice eventu mě vytrvale ženou ku Bakovu. To je jako Apríl, nebo co ?

Ne, není to apríl. Ačkoliv by tomu datum eventu nasvědčovalo. Event se měl skutečně konat v místě, kde kapela odehrála řadu koncertů, v místě, kde se kdysi konal první (a poslední) brute-force event, leč hospoda v oné lokalitě končí svůj provoz - a to přesně o den dříve než se koná event. Ba dokonce to chvíli vypadalo, že náš geoevent bude poslední akce, která se tam koná a (event by se tak provokativně jmenoval „Poslední slimáci“), leč osud nám nebyl nakloněn a tak jsme museli akci přesunout jinam. Proto se tento event jmenuje méně provokativně „Migrující slimáci“

No to mě taky vždycky zajímalo, co furt máte s těma slimákama?

To je na dlouho, na to tady není prostor. Zkuste na tomto, či jiném libovolném eventu v okolí, odchytit postavu známou pod názvem „Potulný vypravěč“, která vám ochotně - za pár piv - celou pohnutou historii tzv. „Prapodivných slimáků“ dostatečně osvětlí.

A co ty slíbené reference?

Jako eventy, kde kapela NvN hrála ? Tak třeba:

Prapodivni Slimaci

Slimaci 2

Free Beer & Rock (In The Rock) 2013

(NE)tradicni event na Branzezi, aneb raj v Raji

NvN GeoRock Tour - Srbska Kamenice

Free Beer & Rock (In The Rock) 2014

Branžež 2014 & NvN

Tajný cyklozávod 2014

4. jičínský výjezdní multi EVENT

Slimaci 3

Beer & Rock (In The Rock?) 2015

Premiera (afterparty)

Prazske geopivo 2015 - Vanocni koncertni

Proč chybí v listingu tradiční historické okénko ?

Naše PR oddělení ve spolupráci s outsourcovým dodavatelem listingu zjistilo, že historické okénko nikdo nečte a všichni pouze zuřivě scrolují listingem dolů ve snaze dobrat se užitečných informací. To však vyhovovalo pouze výrobcům myší a mobilních displejů, což nebyla tak úplně cílová skupina předpokládaných respondentů. Tudíž se tradiční textový balast přesunul na konec a místo historického úvodu se přejmenoval na FAQ, byť jde vlastně o formu smyšleného dialogového interview.

Hmm, faqticky to vypadá jako interview... A budou takový ty dřevený kolečka ?

To ještě nevíme, ale vzneseme dotaz na naše human-resource oddělení, zda v produkční sekci ještě probíhá restrukturalizace nebo jsou již volné výrobní kapacity a obratem tuto informaci předáme do PR. Jinými slovy, najde-li se někdo, kdo nebude línej udělat eventová CWG, dáme vědět announcementem a v listingu.

No a vidíte - našel se, uf!

Tak jinak - přijede i taková ta pěkná houslistka ?

Bohužel, Čtyřhranka v době eventu hraje jinde, takže to kapela tentokrát bude muset zvládnout bez ní.

Aha, tak to tím pádem zůstanu doma.

Ano, tato věta bude - dle našich předpokladů - obsahem většiny write-notů.
Additional Hints (Decrypt)

xnmqlz ebxrz wr grmfv ilzlfyrg arwnxl irefbinal uvag, gnx nol gb aroly wrabz xengxl bqsynxahgl fyvag

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)