Skip to content

This cache has been archived.

Mācītājs.: Ceru, ka visi salogojušies. Metu krustu un slēdzu ciet.

More
<

CITO - chill&grill Kandavā jeb Cūkausīša nedienas

A cache by Mācītājs.,nomoda, udajs_16 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 April 2016
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Abavas senleja tiek uzskatīta par vienu no ainaviski krāšņajām upju senielejām ar stāvām, gravu saposmotām terasu nogāzēm, kurās daudz kaļķainu un avotainu vietu, tas viss Jūs gaida 2016.gada 23 aprīlī.

 

 

 


Geodraugi un vienkārši geocaching entuziasti un dabas mīļotāji - Mācītājs,nomoda un udajs_16 aicina Jūs izlocīt kājas un muguras pie dabas krūts, ainaviskā vietā Kandavā, Abavas ielejā palīdzēt sakopt kādu gleznainu Latvijas stūrīti, ko piemēslojuši trogloīdi cūkauši. Kā atalgojumu piedāvājam tik daudz un dažādu ekskluzīvu lietu:

1. Virtuālo suvenīru par CITO apmeklējumu 2016.gada aprīlī, ko pievienot sava profila statistikai - tas vien ir to vērts.

2. Svaigā gaisā pavadītu dienu.

3. Gandarījumu par paveikto.

4. Domu biedru kompāniju pie ugunskura un sarunas par slēpņiem, un ne tikai.

5. Vienkārši chill&grill ainaviskā Abavas ielejā.

6. Iespēju apskatīt visas līdz šim Latvijas geocacheriem dizainētās geomonētas.

7. Cīnīties par FTF vai FBP kādam jaunam slēpnim, kas taps par godu šim notikumam.

8. Atrast kādu Abavas treila slēpni, kam tas vēl nav izdarīts

9. Iemācīties kādu tuvcīņas paņēmienu vai spēka vingrinājumu no udajs_16. Kā arī pakonsultēties pie Nomodas par juridiskiem jautājumiem.

Noderīgie darbi, kuri nepieciešami veikt būs atkritumu savākšana upes krastos Abavas treila robežās. Iespējams sakopsim kādu jauku sēravotu un uzspodrināsim ar savu klātbūtni kādu Abavas upes atpūtas vietu. Par nepieciešamo talkai (cimdi, maisi) būs parūpējušies organizatori. Inventārs un instrukcijas tiks dotas geocaching eventa koordinātēs.

11:00 tikšanās pie zīļuka, kur tiks paziņots par gala vietu un pulcēšanās laiku atpūtai pie ugunskura, kā arī doti vadošie norādījumi CITO sakarā.

Tā kā nekāda dalības maksa netiks iekasēta, tad aicinām līdzi ņemt chill&grill uzkodas sev un kopējam galdam. Pasākuma laikā grils un malka tiks nodrošināta.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.