Skip to content

<

Keidža lokācija

A cache by eldars Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/20/2016
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpnis ir small izmēra, sākotnēji satur viesgrāmatu, rakstāmo, asināmo ierīci un vietu ceļotājiem.

Tradicionāli pirmajam atradējam patriotisks suvenīrs.


Latvijas dienvidaustrumos, pie Rēzeknes lidlauka, atrodas radiolokators TPS-117. Tas paredzēts Latvijas un NATO gaisa telpas un robežas novērošanai un spēj noteikt attālumu līdz gaisa kuģim, gaisa kuģu lidojuma augstumu un virzienu, kā arī iegūt informāciju par gaisa kuģa individuālas atpazīšanas kodu.

 

Savukārt Latvijas ziemeļrietumos, Kolkā, darbojas viens no 13 Jūras novērošanas sistēmas radiolokatoriem, kas spēj identificēt pat kvadrātmetru lielu siltumu izdalošu un peldošu objektu visu diennakti un jebkādos laika apstākļos. Glābējiem pēc jaunās Jūras novērošanas sistēmas ieviešanas ir pieejamas daudz precīzākas cietušo koordinātas un viņi var daudz savlaicīgāk sniegt nepieciešamo palīdzību. Radiolokators nodrošina arī daudz plašākas iespējas apzināt tos peldlīdzekļus, kuriem jūrā radušās tehniskas problēmas, un veikt nepieciešamos preventīvos pasākumus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slēpņa izlikšanas brīdī Rēzeknes radiolokatora darbības rādiuss bija 204,865 km, bet no Kolkas raidītie radioviļņi sniedzās 122.766 km attālumā.

Lai noteiktu Keidža lokāciju, Tev ir jāiejūtas radiolokatora operatora lomā un, izmantojot doto informāciju, jānosaka pareizais punkts. 

 

 

 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.