Skip to Content

<

BDP79

A cache by Alu Cilveks Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/26/2016
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Slēpnis ir mikro izmēra un bez rakstāmā. Slēpnis veltīts Beberbeķu dabas parkam un dabai. Dotajās koordinātās slēpnis neatrodas. Lai to atrastu būs jāatrisina nesarežģīts uzdevums par dzeni, kas arī parkā ir sastopams :)

Vidējais dzenis Latvijā ienācis pēdējo 40 gadu laikā, lai gan pirmo reizi Latvijā konstatēts 1923. gadā Pilsblīdenē, tagadējā Brocēnu novada teritorijā. Otrais pierādītais novērojums bijis tikai 1979./80. gadu ziemā. Šobrīd vidējais dzenis Latvijā ir samērā parasts ligzdotājs un nometnieks, tomēr tā izplatība ir samērā nevienmērīga, jo neapdzīvo skuju koku mežu masīvus. Tas mājo platlapu un jauktu koku mežos ar veciem lapu kokiem, īpaši ozoliem. Visbiežāk sastopams vecos muižu parkos, vecu koku grupās pie viensētām. Pēdējos desmit gados to skaits ir pieaudzis vairāk kā par 30%.

Jums jānoskaidro Latvijā sastopamā vidējā dzeņa latīniskais nosaukums. Tad iegūsiet attiecīgus ciparus - 54152060703 845963 845963. Koordinātās esošos burtus, aizstājot ar attiecīgajiem cipariem, Jūs iegūsiet precīzu slēpņa atrašanās vietu!

Slēpnis atrodas šeit: N 56 56.ODD; E 023 55.EOS

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.