Skip to content

This cache has been archived.

misha_in: Vypadá to, že máme dologováno a tak posílám do archivu. Ostrovy už necháme být a uvidíme se zase u nějakého dalšího projektu.

More
<

Little island summit #2 Hlucinska sterkovna

A cache by misha.in Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 12 June 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Dne 12. 6. 2016 (neděle) se uskuteční druhý ze tří ostrovních summitů. Na místě se sejdeme v 16:00 hodin a oficiálně event potrvá do 17:00. V sezóně je vstup do areálu štěrkovny zpoplatněn 20 Kč na osobu.

Protože se jedná o ostrovní event, budete potřebovat nějaký člun, na kterém se dostanete na tu správnou pevninu. Rozhodně nedoporučuji pokoušet se na ostrov doplavat! Nepřeceňujte své síly.

Ostrov na Hlučínské štěrkovně

Little island summit se skládá ze tří eventů konaných na různých ostrovech Moravskoslezského kraje. Pokud navštívíte všechny tyto eventy, získáte nárok na speciální limitované CWG. Zde je seznam eventů spadajících pod Little island summit:

Pro zájemce budou připraveny CWG za běžný poplatek 10 Kč.


Program

Toto je největší ostrov v sérii a zároveň je celý prorostlý stromy. Proto bude pro hráče připravena mini bojovka s odměnou. Přesnou podobu prozrazovat nebudu, ale vězte, že tentokrát dostane zabrat hlavně mozek.

Jakmile na ostrov dorazí i ti poslední, uděláme si společné pamětní foto.

Po oficiálním ukončení eventu se můžeme přesunout na břeh a posedět v některé z místních hospůdek.

Počasí Hlučín - Slunečno.cz

Vtip

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.