Skip to Content

<

PaMa2

A cache by Pavel&Maruska Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/29/2016
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Další cache z  naší dílny pro milovníky hezké přírody a příznivce lezení a hlavolamů a navíc obohacené o trochu té strojařiny. Při dobývání k logbooku PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE NÁSILÍ - při správném řešení se krabička otevře sama, stačí pak lehce přizvednout víčko. Na cestě k této cachi je nutné HOROZELECKÉ VYBAVENÍ a OPATRNOST SE VŠEMI ZÁSADAMI BEZPEČNÉHO LEZENÍ!!!

Pozn: Reviewer tuto cache označil jako mystery z důvodu hlavolamu na finálce. Jde spíše o multinu, kde na úvodních souřadnicích naleznete destičku se souřadnicemi, kam se vydat. Nehledejte v blízkosti toho vysokého smrku s cedulkou, neboť je to jen zajímavé místo, které jsme vám chtěli ukázat při cestě k úvodním souřadnicím a nasměrovat vás z lepší strany. Přejeme příjemný odlov.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.