Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: SSUL. Paldies dalībniekiem. Tiekamies svētdienā!

More
<

Nedēļas dienas. Sestdiena.

A cache by Muse & Wave Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 July 2016
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Šī slēpņu/pasākumu/tikšanos sērija ir veltīta nedēļas dienām.
Februārī tā bija pirmdiena, martā otrdiena, aprīlī trešdiena, maijā tikāmies ceturtdienā, bet jūnijā - piektdienā. Ir klāt jūlijs un sestdiena. Gaidam ciemos. Būs nedaudz savādāk.


Nejauši pamanīju kādā interneta vietnē interesantus aprakstus par katru no nedēļas dienām – tradīcijām un mītiem. Kopā ar Le Mūzu apdomājām, kādas varētu būt tikšanos dienu tematikas un tā radās ideja šai sērijai - tad nu arī centīsimies šos septiņus notikumus realizēt. Kā jau redzams, laika gaitā iesaistās arī papildus cilvēki - tas tādēļ, lai pārējiem dalībniekiem būtu interesantāk. Šoreiz papildus cilvēku nebūs, bet būs jāpadarbojas nedaudz pašiem.

Katrai nedēļas dienai ir savs priekšnieks – planēta, kura atstāj kaut kādu ietekmi. Ir arī dažādas tradīcijas un mīti par nedēļas dienām. Katrs sev pieņem tikai to, kas liekas tuvs!

Sestdiena – tradīcijās un mītos…

Sestdienā aizbildnis Saturns palīdz visiem, kuri mērķtiecīgi virzās uz savu mērķi. Tādēļ, ja plānu esat sastādījuši un nolēmuši darboties sestdienā, Saturns jums palīdzēs.

Tā pakļaujas Saturnam, kurš personificē gudrību, izzināšanu, pārdomas un reizē arī rīcību. Turklāt šī nedēļas diena cieši saistīta arī ar noslēpumiem. Tā palīdz gan saglabāt noslēpumu, ja tas ir vajadzīgs, gan to atklāt, ja kāds kaislīgi vēlas.

Ja esat iecerējuši kādu svarīgu lietu, tad vislabāk to sākt tieši sestdienā. Labi šajā dienā uzsākt svarīgas pārrunas, jo jebkurš līgums tiks izdevīgi noslēgts.

Ja sestdienā uzsāksiet kādus rokdarbus, tad turpmāk to darīsiet tikai pa sestdienām, nedēļas vidū pie šī darba nevarēsiet pieķerties.

Ja sestdienā dosieties ceļojumā – tas būs plānots un noteikts. Nekas pa ceļam nesalūzīs, laupītāji neuzbruks, arī plēsīgi zvēri turēsies malā. Arī ceļojuma mērķis piepildīsies pilnā mērā.

Kas sestdienā pārvācas uz jaunu dzīves vietu, dzīvos tur ilgi un laimīgi. Kas sestdienā maina gultas veļu, nekad nemocīsies ar bezmiegu.

Tik tālu par tradīcijām un mītiem, jeb - izzinošā daļa.

Tagad par pasākuma norisi.

Šodien dodamies ceļojumā!

Tie kuri lasa aprakstu, jau būs ievērojuši, ka, dodoties ceļojumā sestdienā, viss izdosies un ceļojuma mērķis tiks sasniegts. Cilvēki ceļo ne tikai tādēļ, lai apmeklētu ģeogrāfisku vietu uz globusa, bet arī tādēļ, lai iepazītos ar ceļojuma galamērķa tautu un tās tradīcijām, aplūkotu faunu un floru, tāpat iepazītu vēsturi, arhitektūru un, protams, vietējo virtuvi. Kaut kādā mērā šo visu piedāvāsim arī jums.

Tiekamies 17:00 norādītajās koordinātās - Bastejkalna virsotnē. Ceļojuma sagatavošanās darbi notiks precīzi 30 minūtes un 17:30 tiks dots starts šīsdienas īsākajam un, iespējams, interesantākajam ceļojumam. Startā katram slēpņotājam tiks piešķirts ceļojuma maršruts. Maršruta gaitā būs jāapmeklē vairākas vietas, jāvāc vērtības un jāaprēķina vakara tusiņa vieta. Vērtības būs nepārprotamas, hinti precīzi un aprēķina formula vienkārša. Ja kāds domā, ka jau tagad zina gala vietu, tad nedaudz apbēdināšu - nebūs gluži tur, kur iepriekšējās reizes. Bet ēdieni un dzērieni gala vietā būs pieejami.

Iespējams, apraksts tiks mainīts, vai papildināts. Par to tiks informēti tie, kuri jau reģistrējuši savu dalību pasākumā.

Teksts par sestdienas tradīcijām un mītiem saskaņots un pārpublicēts no vietnes www.simboli.lv

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.