Skip to Content

<

Vadātājs

A cache by Bērzs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/10/2016
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpņa konteiners ir zaļa PET sagatave, kas Satur tikai logbuku, tādēļ rakstāmo, lūgums līdzi ņemt pašiem.

Dieva Zīme


Dieva zīme parasti tiek attēlota kā plaknē vertikāli novietots trijstūris vai kāsis, kura smaile norāda uz debesīm. Raksts simbolizē debesis, vīrišķo spēku, gaismu un tiekšanos augšup. Dēļ kā arī šo treilu, nolēmu veidot dažus metrus virs zemes. Lai to pieveiktu jums būs nepieciešams spēks un izturība, lai tiekšanās uz augšu būtu sekmīga.
Sendienās Dieva zīmi parasti iegrieza uz sadzīvē izmantojamām lietām, un vienkāršākajos variantos zīme parādās kā vienādmalu taisnleņķa trijstūris, kas simbilizē debesis kā pasaules jumtu. Mūsu senči savu māju jumtus veidoja atbilstoši šai zīmei, tādējādi dzīvojot zem Dieva zīmes.
Plaši pazīstams Dieva zīmes atveidojums ir tradicionālais trijstūris ar vienu (t.s. Dieva acs) vai trijiem apļiem pie smailes. Tiek uzskatīts, ka zīme piesaista dievišķos un radošos spēkus.

Vadātājs

Latviešu mitoloģijā vadātājs ir mītiska būtne, kam pat nav veidola. To nav iespējams iznīcināt, pret to nevar cīnīties, un, ja tas tevi ir sagrābis, no tā vaļā tikt ir praktiski neiespējami. Tu nepārtraukti redzēsi vienus un tos pašus kokus un pat noejot no taciņas un ejot pa taisnu līniju nonāksi tor pat, kur sāki. Vienīgais veids kā no tā izbēgt ir atrast citu cilvēku, kuru vadātājs nav sagrābis, un sekojot viņam ir iespējams izkļūt ārā, bet vadātājs tik viegli no upuriem neatsakas un visdrīzāk noķers arī tavu palīgu. Tu klejosi daudzas dienas vai pat nedēļas, līdz beidzot nomirsi no izsalkuma vai slāpēm.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.