Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
<

6 Karkonoski Event®

A cache by ochkarol at consortes Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 October 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

6 Karkonoski Event: 2016-10-22

 


 


 

W tym roku gościny nam użyczy Dom Wczasowy "Lubuszanin". ul. Świętej Anny 2; Sosnówka k/Karpacza

 

Ognisko zapłonie o godzinie 12:00 i od tej pory będziemy oczekiwać na uczestników naszego wydarzenia przynajmniej do godziny 18:00.

W tym roku niespodzianka! Tak dla odmiany, żeby nie popaść w rutynę.

Nie planujemy grupowych wypraw poszukiwawczych, grupowych FTFów, zawodów w keszowaniu na czas, strzelania z majtek od gumy do celu ani lepienia czegokolwiek. Nie przewidujemy również żadnych szkoleń, odczytów, prelekcji ani prezentacji multimedilanych.

Czterema słowami: wyjątkowo nic nie planujemy.

Chcemy umożliwić Wam  spotkanie innych geocacherów, wymianę doświadczeń i spędzenie miło czasu.

 

Sprawy organizacyjne:

1. Nasze spotkania od 5 lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Co roku jest nas więcej i więcej. Nasze eventy geocachingowe są jednymi z nielicznych, które organizowane przez osoby prywatne. Nie stoją za nami żadni sponsorzy ani nie mamy żadnego wsparcia od różnego rodzaju instytucji, stowarzyszeń, związków itp.. W tym roku doszliśmy do granicy, która sprawia, że aby zachować dotychczasowy poziom organizacyjny zmuszeni jesteśmy prosić Was o finansowe wsparcie. Przy stoliku gdzie wydawane będą identyfikatory, przypinki i PWG postawimy puszkę, do której prosimy wrzucać po 5 zł od każdego uczestnika eventu.

2. Chcemy przygotować indywidualne identyfikatory i dlatego bardzo prosimy aby w logach typu "Will attend" podać nicki lub imiona osób (to co chcecie by się znalazło na plakietce) , które mają zamiar uczestniczyć w evencie. Zarówno geokeszerów jak i osób towarzyszących.

3. Organizatorzy nie są w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom eventu napojów, kiełbasek do pieczenia oraz prowiantu. Dlatego prosimy wziąć pod uwagę, że zapowiada się długi "geocachingowy" dzień i zatroszczyć się o te rzeczy we własnym zakresie.

4. Ze względów bezpieczeństwa  od tego roku wprowadzamy bezwzględny zakaz spożywania wysokoprocentowych alkoholi na terenie i podczas trwania eventu. Bardzo prosimy o bezwględne przestrzeganie tego wymogu.

 

Uwaga!

Prace organizacyjne ciągle trwają, o istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco w "listingu" i logach.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

194 Logged Visits

Write note 18     Archive 1     Will Attend 98     Attended 73     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 24 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.