Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
<

Kačeři na koloběžkách - Týnec nad Sázavou

A cache by Mukina, Paja Jolanda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 03 September 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Na tento event chceme pozvat (nejen :) všechny milovníky jízdy na koloběžce smiley


Perfektní příležitost pro toho, kdo o pořízení koloběžky třeba jen uvažuje, chtěl by vidět různé druhy koloběžek přímo "v terénu", zeptat se majitelů na bližší informace a třeba se i zkusit projet ...

Po sérii úspěšných koloběžkových eventů a testování různých cyklostezek se chystáme vyzkoušet i Posázavskou cyklostezku č. 19.

 

Sejdeme se na úvodních souřadnicích v sobotu 3.9.2016 v 13:00 hod.

 

Program:

Logbook bude na místě od 13:00 do 13:30 hod. Kdo se bude chtít jen zapsat - je to samozřejmě možné. V tomto čase si vzájemně prohlédneme svoje koloběžky, svěříme zážitky, zkušenosti, vyměníme CWG, prohlédneme TB, GC ... atd. Poté ukončíme oficiální část eventu a pro zájemce může začít společná jízda.

Start naší koloběžkotrasy Týnec nad Sázavou - Nespeky bude v cca 13:30 hodin z úvodních souřadnic a budeme se snažit klidným tempem (žádné závody :)) dopravit k cíli. Trasa je středně náročná, povrchy různé - krásná hladká stezka, polní cesta, silnice, štěrk, kamenitá cesta ....  tudíž určitě nebude pro in-line brusle, hlinikové a jiné malé koloběžky. Cestou je pár (doslova) tradiček, pro toho kdo nemá odloveno - přibrzdíme ;) Trasa je dlouhá 9 km, výškový profil ideální - viz. obrázky. 

 

mapka

 

výškový profil

 

V cíli pak bude občerstvení, společné focení přeživších, pokec a volná zábava - výměna geopředmětů, zhodnocení eventu, závěr a rozpuštění naší výpravy. Cesta zpět je libovolná - zpět do Týnce po té samé trase (tak pojedeme my :), nebo cca 3 km na nádraží do Poříčí nad Sázavou.

 

Každý jede na svou zodpovědnost, zvažte prosím své možnosti a jako vždy - DOPORUČUJEME HELMU!!!

 

Eventové CWG neplánujeme, v případě velkého zájmu můžeme uvažovat ....

 

POZOR!!!  V případě extrémně hnusného počasí (liják, sněhová vánice, krupobití ...) se samozřejmě event konat nebude. Info nejpozději v pátek večer dodáme, ale doufáme, že počasí bude na naší straně a výlet si náležitě užijeme.

 

Na setkání s vámi se těší

Mukina a Paja Jolanda 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.