Skip to content

GIFF Weekend 2016 s GPS MAZE Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
Hidden : Saturday, 05 November 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:  other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Přijměte pozvání na promítání krátkých filmů od našich kolegů, geocacherů z celého světa a jako bonus videostřípky z výstavy GPS MAZE v Llangollenu (Wales), které se bude konat v Kině DLABAČOV, Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov v sobotu 5.11.2016 od 11 do 14 hodin. Vstupné na projekci: plné 30,- (s CWG a možná i překvapením); VIP zdarma (s CWG a možná i překvapením). Logbook bude mimo kinosál.

Přesný program promítání zveřejníme v listingu jakmile budeme mít podklady k soutěžním videům.

Přijďte si užít i letošní ročník Geocaching International Film Festival do prostředí klasického kinosálu!

Co je to GIFF víkend?

Od roku 2013 se konala v rámci Block Party soutěž amatérských geocachingových filmů (Geocaching International Film Festival). Druhé místo tehdy obsadil český videoklip FTF. V loňském roce bylo promítání překaženo počasím, proto bylo rozhodnuto uspořádat GIFF víkend, v rámci něhož bylo možné shlédnout 16 soutěžních videí i mimo Seattle. V letošním roce Groundspeak navázal na úspěšnost akce a festival je zde zpět!

Co je to GPS MAZE?

GPS Maze je speciální typ eventu – je to putovní výstava věnovaná technologii GPS a samozřejmě především geocachingu. Od roku 2007 se tento event konal opakovaně v Severní Americe, v Evropě se konal poprvé v roce 2013 v Praze GC45GGA. Podruhé se konal v loňském roce v německé Mohuči GC57V0R a letos třetí vydání ve welšském Llangollenu (GC66HYC) z této akce uvidíte některá i doposud nezveřejněná videa. Můžete se tak vžít do role návštěvníka této výstavy.

Informace o eventu:

 • Datum konání: 5.11.2016 od 11 do cca 14 hodin
 • Místo konání: kino Dlabačov
 • Vstupné:
  30,- Kč (včetně CWG, suvenýru do profilu a malého překvapení)
  0,- Kč pro VIP hosty a členy ČAGeo
 • Kapacita: 377 míst
 • Seznam účastníků
 • do logu Will Attend lze zapsat i rezervaci na určité místo v hledišti (plánek pravidelně aktualizujeme, pokud dojde ke shodě místa, bude rezervováno nejbližší sedadlo). V plánku zatím nejsou zohlednění ti, kteří místo nepreferovali - viz seznam účastníků.


Additional Hints (No hints available.)