Skip to content

This cache has been archived.

AigarsR: Ir laiks arhivēt

More
<

Sweet Country Party

A cache by AigarsR, Nemeda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 29 October 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pasaule ir pārāk apaļa, lai klusītēm sēdētu stūrī! Ir dots tik daudz iespēju, un ik dienas pasaule pati paver mums ceļu, kā visdažādākajos veidos paplašināt savu redzesloku, pilnveidot zināšanas, iepazīt interesantus un entuziastiskus cilvēkus. /L.Baltiņa/


Pirms gada savā burvīgajā kāzu eventā Sweety Sweety Marry Me  mēs solījām, ka tiksimies arī nākamajā gadā. Ir pienācis laiks savu solījumu izpildīt.

mēs

Ikdienā mēs pētām un risinām dažādus uzdevumus. Meklējot slēpņus, skrienam, rāpjamies kokos un apšaubāmos objektos, lienam visur, kur vien degunu var iebāzt… Šoreiz nekur neskriesim un nekāpsim. Kaut kad ir arī citādāk jāatpūšas.

Tieši pirms 10 gadiem mēs sadejojāmies grupas “Sestā Jūdze” ballē, tāpēc piedāvājam pavadīt vakaru kopā ar mums kantrī stilā. Viss kā jau ballītē – mūzika, dziesmas, dejas, sarunas, varbūt arī kādas atrakcijas un pārsteigumi. 

Savu ierašanos un cilvēku skaitu lūgums apstiprināt līdz 27.10.16., ierakstot “Will Attend”

Alus ir atļauts! Slēpņotājiem līdz 18 gadiem ierasties kopā ar vecākiem. Tālākiem braucējiem ir iespēja kempingā rezervēt naktsmājas, bet tas jādara laicīgi!

Līdzi ņemam labu garastāvokli un groziņu! Uz tikšanos!

Dreskods: country style

Pasākums plānojas no 18:00 – 2:00

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.