Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event. The date of this event has passed. In order to reduce confusion from inactive event listings, this event has been automatically archived. Event owners are encouraged to archive their events within 30 days after the event (Mega-/Giga-Events within 60 days). Attendees can still log archived events.

More
<

GEO "PEINTBOLS"

A cache by LASERDOG Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 09 October 2016
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Patiesību sakot, tas nebūs gluži peintbols, taču cilvēki parasti apjūk, ja tiek minēts lāzertags, bet tieši lāzertags (lāzera peintbols) būs tas, uz ko aicinām jūs visus pievienoties! Tā solās būt aizraujoša svētdiena - iespēja pamēģināt ko jaunu, iespēja aktīvi pavadīt laiku un izklaidēties. Azarts un pozitīva gaisotne būs garantēti!


Vai tas ir sāpīgi un būs zilumi? - nē! Lāzertaga pamatā ir veselībai nekaitīgs lāzera stars.

Lāzertags ir aizraujoša spēle, kurā katram spēlētājam ir ierocis un speciāls uztvērējs, kas tiek stiprināts pie galvas. Tiešu pretinieka šāvienu uztvērējs uztver pat 250 metru attālumā. Kopā spēlētājam var trāpīt četras reizes. Pēc katra trāpījuma uztvērējs ievibrējas un iemirgojas ar sarkanu gaismu, bet pēc ceturtā trāpījuma vibrēšana ir konstanta un sistēma automātiski atslēdz spēlētāja ieroci. Tas nozīmē, ka krāpties nav iespējams. Vai pēc "nošaušanas" ir jāiet un jānīkst malā? -nē! Spēlētājs var skriet uz savu bāzi, nospiest pogu speciālai ierīcei, ko dēvē par aptieciņu, un 5 sekunžu laikā atdzīvoties - spēle var turpināties!

Kur un kā norisināsies pasākums?

Pasākums norisināsies jaunatklātā lāzertaga parkā, Preses namā. Šī parka kopējā platība pārsniedz tūkstoš kvadrātmetrus, un to veido 27 dažāda lieluma, savstarpēji savienotas telpas. Būs iespēja gan uzspēlēt lāzertagu, gan vienkārši pasēdēt pie galda un pārrunāt jaunākās slēpņošanas aktualitātes. Par cik tiek plānots samērā liels dalībnieku skaits, spēles tik sadalītas vairākās plūsmās. Katrā plūsmā būs divas komandas, un katrā komandā būs seši dalībnieki. Spēli vadīs atraktīvs spēles vadītājs, kurš spēles gaitā piedāvās dažādas interesantas misijas. Esam pārliecināti, ka slēpņotājiem patiks! Runā, ka spēles procesā figurēs arī vairāku vēl nepublicētu mistēriju uzdevumi. Pasākuma sākums tiek plānots plkst. 12:00, kad spēli uzsāks pirmā plūsma. Katra spēle ilgs vienu stundu. Pārējos slēpņotājus aicinām ierasties uz savas spēles sākumu, taču to droši drīkst darīt arī ātrāk. Aicinām slēpņotājus pieteikties šeit, ierakstot "Will attend" logu. Ja ir kādi konkrēti cilvēki, ar ko kopā vēlēsieties spēlēt - norādiet to savā logā. Visus pārējos mēs sadalīsim pēc nejaušības principa un līdz 7. oktobrim paziņosim, kurā plūsmā viņi spēlēs un cikos, aptuveni, viņiem vajadzētu ierasties. Pēc spēles beigām neviens netiks dzīts prom - galds un sarunas būs jūsu rīcībā.

Kā vajadzētu ģērbties šim pasākumam?

Mēs ieteiktu ģērbties ērti, jo spēle būs aktīva, taču paturot prātā, ka ir iespējams sasmērēties, jo spēle nenotiks viesnīcas numuriņā, bet agrākā Preses nama telpās. Mēs iesakām paņemt līdz arī drēbes, ko pārvilkt pēc spēles. Dzeramais ūdens būs pieejams uz vietas, tomēr droši varat paņemt līdz arī savējo, ar ko veldzēties pašā spēles procesā. Vecuma ierobežojuma nekāda nav - aicināti gan lieli, gan mazi!

Īsumā

Norises vieta: Preses nams
Norises datums: 09.10.2016.
Norises laiks: ~ 12:00 - 17:00
Ierašanās: ar groziņiem
Dalības maksa: simboliska (5 eur)
Zilumi un traumas: nebūs
Ģērbšanās: ērti un samērā plāni
Pieteikšanās: šeit, komentāra formā

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.