Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Bŗašā pingvīna Ieŗindnieka gaitas jeb AMPPN 2017

A cache by Pingvīntīms Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 21 January 2017
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Puiši un meitenes! Laiks gatavot sniega lāpstas un biatlona šautenes!


Operācijas kvalitātes nodrošināšanas nolūkos, apmeklētāju skaitam noteikts ierobežojums 100 pingvīni, kas sadalīti komandās, ne vairāk par 4 pingvīniem katrā. Katram dalībniekam līdz jāņem aizzīmogota aploksne, ar norādi AMARK, kurā atrodas 5 (piecu) eiro banknote, kas slepus jānodod īpašajai pingvīnu sūtnei laikā starp 20:00 un 20:59 pēc Latvijas laika.

Dižens laikmets prasa diženus pingvīnus. Taču pasaulē ir arī neatzīti, kautri varoņi, ko vēsture nemin un kas nav iemantojuši Skipera slavu, kaut gan rūpīga viņu darbu analizē aptumšotu pat Maķedonijas futbola kluba Skopjes "Rabotnički" slavu. Mūsdienās jūs varat sastapt Prāgas zoodārzā neizteiksmīga paskata pingvīnu, kas pats nemaz nenojauš, cik viņam liela nozīme jaunā, diženā laikmeta vēsturē. Viņš pieticīgi pārvietojas starp mazo baseinu, labiekārtoto aliņu un barotavu, nevienu neapgrūtinot, un arī bērneļi sevišķi neapgrūtina viņu un nelūdz intervijas. Ja viņam jautātu, ka viņu sauc, viņš atbildētu vientiesīgi un bez lepnības: «Mani sauc Ierindnieks …»
Un patiešām šis klusais, kautrais pingvīns apvalkātajā smokingā ir tas pats savulaik jaunais un spriganais pingvīns Ierindnieks, varonīgais un ne tik ļoti saprātīgais bezdelīgu radinieks, kura vārds Austroungārijas laikos bija visu čechu ķēniņvalsts pilsoņu mutē un kura slava nenorietēs arī otrajā republikā.
Es no sirds mīlu krietno pingvīnu Ierindnieku un, darot eventa dalībniekiem viņa dēkas pasaules karā, esmu pārliecināts, ka viņi visi jutīs simpātijās pret šo kautro, neatzīto varoni. Viņš nav aizdedzinājis dievietes templi Efesā kā tas stulbenis Herostrats, lai iekļūtu avīzēs un skolu chrestomatijās.

Pieminot to, ka pagājuši aptuveni 102.5 gadi kopš Sarajevā tika nogalināts erchercogs Ferdinands, Pingvīnevents šoreiz notiks 21.janvāra vakarā-naktī. Nepieciešamais ekipējums:
  • Android tipa mobilais tālrunis ar Pingvīneventa aplikāciju (tiks nodrošināta neilgi pirms eventa sākuma) un NFC atbalstu
  • kabatas vai pieres lukturis
  • karsta tēja termosā ar vai bez jumtiņa
  • lineāls vai mērlente un kompass vai transportieris
  • smadzenes, vismaz vienas uz komandu
Ieteicamais ekipējums:
  • maiņas zeķes un apakšbikses
  • Nesaliekamas sešmetrīgas trepes (2 gab.)
  • tauriņu ķeramais tīkliņš
  • gadījumā, ja organizētāji nebūs to nodrošinājuši - sniegs (apt. 2tonnas uz cilvēku)

Reģistrācija pabeigta, pasažierus gaidām pie izejas A7. Pārējie var pierakstīties gaidītāju sarakstā gadījumam, ja kādam no reģistrētajiem izrādītos nederīga pase.

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.