Cache In Trash Out Event

Jarni uklid v ZOO

A cache by 3+1Mimoni Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, March 21, 2017
In Jihomoravsky kraj, Czech Republic
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Cache Issues:

  • This cache is temporarily unavailable. Read the logs below to read the status for this cache.
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Chtěli jste si někdy vyzkoušet práci v ZOO? Nyní máte jedinečnou příležitost!!! Prožijte s námi pracovní dopoledne v areálu ZOO a podívejte se do prostor, které nejsou dostupné běžným návštěvníkům.


Zoologická zahrada města Brna se nachází v areálu Mniší hory v Brně-Bystrci na ploše větší než 65 ha. Založena byla v roce 1950 a veřejnosti je přístupná od 30.8.1953. Patří mezi významné zoologické zahrady České republiky. Návštěvníci mají možnost vidět téměř 210 jednotlivých druhů a skoro 800 zvířat. Mezi největší chovatelské úspěchy ZOO patří první odchov mláděte medvěda ledního v Československu v roce 1976 a první odchov šimpanze v roce 1967.

SEJDEME SE...

KDY:  v úterý 21.3.2017

KDE:  ZOO Brno - hlavní vstup

ZAČÁTEK: 8:45 

KONEC: 12:00 

JAK TO BUDE PROBÍHAT...

Sejdeme se v 8:45 u hlavního vstupu do brněnské ZOO, tady si nás v 9:00 vyzvedne náš hlavní velitel práce - pan Samek, který nás odvede do areálu ZOO. Zde se rozdělíme do skupinek, rozebereme si nářadí, kdo bude chtít, tak i rukavice a pustíme se do práce.

Pro ty zvědavější z Vás, kterým to nedá a chcete přesně vědět cože za práci budeme v té ZOO dělat, tak máme jednoduchou odpověď...jednalo by se o úklid na chovatelském úseku - no prostě uvidí se, co všechno si pro nás pan Samek nachystá. 

Konec akce je pouze orientační, záleží samozřejmě na množství práce a také na tom, jak nám půjde práce od ruky. Jelikož brněnská ZOO razí zásadu, že nemá žádný zavírací den, tak budeme tuto bohulibou činnost provádět za normálního provozu. Logujte se pouze v případě, že jste si svojí účastí jisti.

CWG budou za tradičních 10 Kč, do logu uvádějte jejich počet.

S sebou nezapomeňte vhodný geooděv a dobrou náladu...drobná svačina, nářadí a pracovní rukavice budou zajištěny.

Je mi jasné, že se Vám to může jevit jako nevhodný termín, ale jak už jsem jednou psala, v ZOO nemají žádný zavírací den a o víkendech mají značný nápor návštěvníků, mezi kterými bychom se tak trochu "motali". Takže pokud chcete a můžete, tak budeme samozřejmě rádi, když dorazíte. Pokud nechcete a nemůžete, tak si prosím odpusťte zbytečné komentáře týkající se termínu, který my bohužel neovlivníme.

Additional Hints (No hints available.)

 

Find...

71 Logged Visits

Write note 14     Will Attend 31     Attended 23     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 79 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 3/26/2017 2:02:57 AM Pacific Daylight Time (9:02 AM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum