Skip to Content

<

PU Region Explorer 5 (strom)

A cache by Speleo74 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/16/2016
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Piata geocache zo série, v ktorej budete skúmať rozličné miesta a objekty v púchovskom regióne. Našou snahou je vniesť do hľadania aj trochu adrenalínu. Táto keška minisérie PU Region Explorer vás privedie na "Púchovský špic".
Tento umelý sútok Váhu a Nosického kanála vznikol pri výstavbe Priehrady mládeže (vodná nádrž Nosice) v rokoch 1949 až 1957. Miesto je pomerne známe a často navštevované rybármi. Preto je keška umiestnená trochu bokom. Dostanete sa k nej mostom v obci Nosice alebo prejdete (prebrodíte) Váh po hrádzi cca 200 m od parkingu pred Tescom. Tento prístup odporúčam len počas letnej sezóny!

UPOZORNENIE: Odlov geokrabičky je na vlastné riziko! V prípade vetra si dávajte veľký pozor! Nepreceňujte svoje schopnosti, v prvom rade myslite na svoju bezpečnosť a až potom na kešku!

Geocache je vo veľkosti Small. Pri založení obsahovala logbook, malú ceruzku a na začiatok 5 kusov SWG. Vymieňajte, prosím, férovo.

Ďakujem veľmi pekne Kubovi111 za pomoc pri vytvorení v poradí ďalšej kešky zo série PU Region Explorer.


Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.