Skip to Content

<

"Fridrihs Kazimirs"

A cache by sungsam538, MARKUPOLLO Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/23/2017
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


2006.gadā Ventspils atklāja strūklaku "Fridrihs Kazimirs". Reņķa dārza dīķī uzstādītajai strūklakai dots Luīzes Šarlotes un Hercoga Jēkaba dēla vārds- Fridrihs Kazimirs. Strūklaka izvietota uz plosta un 13 atsevišķas strūklas ar ūdeni nodrošina trīs jaudīgi sūkņi, kas darbojas ne tikai atkarībā no iestādītās programmas, bet arī vadoties pēc vēja ātruma. - palielinoties vēja ātrumam strūklakas centrālā strūklas augstums samazinās. Strūklakas centrālā strūkla ir 14 metrus augsta, 3 perimetra strūklas - 5 metrus augstas un 9 "fona" strūklas - 2,5 metrus augstas. Vienlaicīgi cirkulējošā ūdens daudzumu- 3000 l/min . Tumšajās diennakts stundās strūklaka tiek izgaismota.

Laikam arī šajā +- 2006. gadā redzēju V-domes projektu, kur bija doma izveidot pastaigu taku ar diviem tiltiem pāri šai salai. Pagājuši vairāk kā 10 gadi, bet nekā nav! Apsveicu ar: FTF ayvars1956, Shoferis & Hils!; STF Hausijs; TTF Agents007, Drostaliņa.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.