Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More

Cache In Trash Out Event

CITO Ivancice 2017 – no. 4

A cache by lacinypapousek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, March 25, 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Se začátkem jara se v Ivančicích letos opět koná CITO, tentokrát již čtvrté v pořadí. 


CITO Ivančice 2017 – no. 4

 

V předchozích třech letech jsme uklízeli vždy stejnou lokalitu, ale jelikož je o ni zájem i od jiných lidí v rámci akce Ukliďme Česko, řekla jsem si, že je na čase „rajón“ změnit a pomoct zase někde jinde. Tentokrát se sejdeme v lese, kde budeme nejen odklízet odpadky od nedaleké silnice, ale pomůžeme ivančickému hajnému, panu Langovi, s jarním úklidem lesa a pálením klestí.

Jelikož se budeme pohybovat v lese, žádný potok ani rybníček nás letos nečeká, ale může být dost mokro ☂, takže pevná a nepromokavá obuv se bude rozhodně hodit.

Zajištěny budou opět pytle na odpad a jejich odvoz.


Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, napište mi prosím prostřednictvím will-attend logu a uveďte prosím, v kolika lidech přibližně chcete dorazit a jakým způsobem se na lokalitu dostanete (více viz dále).

Po dobře odvedené práci si můžeme vzájemně ukázat a prohlédnout různé putovní předměty (GC, TB a jiné). Ovšem po loňské zkušenosti, kdy někdo těsně před koncem celé akce Geoalce ukradl plnou krabičku „cestovatelů“, bude předváděčka jakéhokoli předmětu v režii jeho vlastníka – nebudou se nikde hromadit, abychom nedali zlodějům šanci. Je to smutné, ale bohužel už musíme být opatrní i mezi kolegy kačery ☹


Kdy a kde se sejdeme?

25. 3. 2017 v 09:30 na úvodních souřadnicích, možnost parkování v okolí je uvedena ve waypointech. Přímo na výchozích souřadnicích je možnost parkování pro cca 6 aut, možná víc. V případě blátivého počasí bude ale pro všechny jistější parkovat uvedeném ve waypointech, na zpevněné cestě, aby nikdo nezapadl.

Lokalita úklidu je letos bohužel nejlépe dostupná „vozmo“. Pokud by někdo potřeboval odvoz z Ivančic (případně z Neslovic) od autobusu nebo vlaku, připište to prosím do logu. Pár lidí můžu pobrat sama a některé by určitě vzali ostatní, kteří pojedou autem.

Z Neslovic od autobusu se dá případně dojít bez problému i pěšky (vzdálené cca 15 minut chůze).

Předpokládaná doba akce je 2-3 hodiny – dle možností každého z Vás.

Vítána jsou samozřejmě i malá „káčata“☺


Co s sebou?

Ideálně si přineste vlastní pracovní rukavice (ale na místě budou k dispozici i tenké gumové rukavice), případně nějaký „napichovací“ nástroj na odpadky v keřích a hůře dostupných místech. Samozřejmostí jsou pevné boty, pracovní oblečení a případně pití.

Na místě nebude možnost umýt si ruce – vezměte si s sebou tedy nějakou PETku s vodou, případně vlhčené ubrousky. My se pokusíme zajistit pár kanystrů s pitnou vodou na opláchnutí.


Co „za to“?

Pro kačery, kteří projeví zájem, budou připravena CWG (již tradičně děkuji Washovi4 za jejich přípravu a výrobu J). Cena za kus bude 10 Kč. Pokud tedy nějaké CWG chcete, napište to při logování.

Také bude zajištěno drobné domácí občerstvení (účastníci minulých ročníků už ví, na co se tak asi můžou těšit :-D ;) ) a jedna novinka od pana hajného ☻

 


Pokud by bylo něco nejasné, pište, pište! ☀

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

77 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Will Attend 30     Attended 34     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 28 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 6/27/2017 12:31:19 PM Pacific Daylight Time (7:31 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page