Skip to content

This cache has been archived.

airavs: Vēlreiz liels paldies visiem, kuri bija un palīdzēja.

Tiekamies pēc gada.

More
<

Palīdzēsim mazajiem draugiem #3

A cache by airavs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 09 April 2017
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Aicinam visus čaklos un strādāt gribošos slēpņotājus piedalīties pirmajā šī pavasara talkā, uzkačāt karmu un kopīgiem spēkiem uzkopt  dzīvnieku pansijas “Ulubele”  apkārtni.


 

Turpināsim jau iesākto tradīciju. Pirmā talka “Palīdzēsim mazajiem draugiem!” norisinājās tālajā  2013. gada  20. aprīlī, toreiz sakopām pamežu tajā vietā, kur šobrīd slejas jaunie āra voljēri. Otrā talka “Palīdzēsim mazajiem draugiem #2” notika pēc gada, 2014. gada 30. martā un toreiz vācām zarus pēc mežiztrādes. Daudz laika jau aiztecējis, un “Ulubele”  atkal priecāsies mūs visus satikt. Šoreiz ir plāns sakopt un labiekārtot mežiņu pretī galvenajai ieejai. Pēc kārtīgas pastrādāšanas “Ulubele”  sola mūs pacienāt ar zupu.

Pasākuma plāns:

-11:00 ne-obligāta instruktāža “Ulubeles brīvprātīgā apliecības” saņemšanai * tiem, kas vēlāk gribēs vest pastaigā sunīšus
-11:30 Uzruna, darbu dalīšana, talkas sākums
-15:00 Zupa, desas, ugunskurs, suņu staidzināšana, ļer-ļer-ļer..
-15:30 publicējas +1, pasākuma "cache in" daļa

*Staidzināt suņus ļauj tikai brīvprātīgajiem, kuri izgājuši instruktāžu un saņēmuši Ulubeles brīvprātīgā apliecību.

Līdzi ņemamās lietas:

+Motorzāģi  būs ļoti noderīgi, lielā daudzumā.
+rokas zāģi (fuksīši, divroči, u.t.t.), varēs cīnīties ar mazajiem krūmiem
+Cimdi
+savs trauks un karote zupai (ja ir), saudzēsim dabu.

Mačetes un cirvjus šoreiz varbūt labāk atstāsim mājās, jo pamežu paredzēts iztīrīt līdz tādam līmenim, lai to pārvērstu par parku, celmiem jābūt zemes līmenī, taču iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka pēc mačetēm celmi paliek neganti un ļoti asi. 

Atbalsts dāvinot

Iespēja savu atbalstu sniegt, dāvinot kādas Ulubeles iemītniekiem nepieciešamas mantas, kā arī lietas, kas Ulubeles mīluļiem sagādās prieku. Lietas, ko droši vari vest uz patversmi:

1) makulatūra jebkura veida – tā Ulubelei vajadzīga vienmēr, jo derīgo ( avīzes, kartoni) izmanto paklāju veidošanai uz betona, flīžu grīdām, bet nederīgo ( žurnāli, brošūras, bukleti u.c papīra izstrādājumi) pa tiešo nonāk speciālā makulatūras konteinerā, ko pēc tam firma EKO bāze Latvija pārvērš naudā par nodoto tonnāžu. Makulatūras konteineri ir Līčos uz vietas. Kad tie ir pilni, firma atbrauc un samaina. Tetrapakas nav makulatūra, tāpēc tās nevajag vest!!!

2) spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā;

3) āra suņiem būdās guļvietām lietojam tikai labas kvalitātes salmus, jo lupatas samirkst! Iekštelpās izmantojam dabīga materiāla segas, pārklājus, palagus, dvieļus. Visu, kas ir kantains un viegli salokāms. Mēteļi, pufaikas, spilveni un milzīgi paklāji neder, lūdzam tos nereklamēt kā nepieciešamus.

Lūdzu savu dalību pieteikt ar “will attend” ierakstu, lai iepriekš varētu precīzāk saplānot darbus un zinātu, cik lielu zupas katlu gatavot.

Tiekamies!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.