Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

I EarthCache Event na Przedgórzu Sudeckim

A cache by Geopark_PS Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 27 May 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


[PL]

I EARTHCACHE EVENT NA PRZEDGÓRZU SUDECKIM


27 maja 2017 r.

 

Zapraszamy wszystkich geokeszerów (w szczególności fanów EarthCache!) na I EarthCache Event na Przedgórzu Sudeckim! O godzinie 16:00 spotykamy się na kordach. Przy ognisku będziemy oczywiście rozmawiać o geocachingu, wymieniać się i pokazywać Travel Bugi, Geocoiny czy też PWG. Mamy nadzieję że będziemy mogli porozmawiać również o tym jak założyć dobrego erfkesza? W przypadku bardzo złej pogody będziemy mogli się schronić w budynku dawnej szkoły lub pod namiotem. Event potrwa minimum do 17:30.

Podczas eventu będzie można zapoznać się z budową intruzji granitowej na przykładzie Strzelina oraz dowiedzieć się co Hans Cloos ma wspólnego ze spękaniami w granicie. Podążymy też szlakiem za Johannem Wolfgangiem Goethe i zobaczymy co łączyło wielkiego poetę przełomu XVIII i XIX w. z geologią. Na ten dzień przygotowaliśmy również inne atrakcje, w tym dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z geocachingiem i skrytkami typu EarthCache. Pojawią się też nowe erfy, więc keszowanie można rozpocząć z nami od samego rana., tym bardziej, że w terenie przygotowane będą warsztaty. Szczegóły programu dnia i zapisy na wydarzenie na Facebook'u Geoparku Przedgórze Sudeckie.


Do zobaczenia w Geoparku Przedgórze Sudeckie!



[CZ]

I. EARTHCACHE EVENT V KRKONOŠSKO-JESENICKÉM PŘEDHŮŘÍ


27. května 2017

 

Zveme všechny geocachery (zejména příznivce EarthCache) na I. EarthCache Event v Krkonošsko-jesenickém (Sudetském) předhůří. Setkáme se v 16:00 hodin na uvedených souřadnicích. Při posezení u ohně budeme diskutovat o geocachingu, vyměňovat si a ukazovat Travel Bugy, Geocoiny nebo xWG. V případě nepříznivého počasí se přesuneme do budovy bývalé školy. Akce potrvá nejméně do 17:30.

Na uvedený den jsme připravili i další atrakce, určené také pro zájemce, kteří se chtějí seznámit s geocachingem a schránkami EarthCache. Objeví se také nové erfy, takže můžete začít kešovat s námi hned od rána. Další informace a přihlašovací formulář na akci najdete na Facebooku Geoparku Przedgórze Sudeckie.


Na shledanou v Geoparku Przedgórze Sudeckie!

Additional Hints (No hints available.)



 

Find...

44 Logged Visits

Write note 1     Archive 1     Will Attend 18     Attended 23     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 17 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.