Skip to Content

<

Prechadzka v Michalovciach

A cache by NPETER.F Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/12/2017
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Prechádzka v Michalovciach
V dnešnej dobe sa Michalovce rozprestierajú na ploche 52,81 km2 a sú domovom pre takmer 40 000 obyvateľov. Nadväzujúc na historické danosti sa Michalovce stali prirodzeným centrom vzdelanosti, obchodu a turistiky na Zemplíne. Pozývam vás na krásnu prechádzku v tomto peknom meste.
Aby ste mali co hrať tak si musíte nahrať do svojho zariadenia samotnú catridge (hru) tu:Prechadzka v Michalovciach

Tato hra začína pekným privítaním a potom prechádzkou v meste.Objavia sa vám 7 zóny v položke umiestnenie a je len na vás ako ich budete prechádzať. Budete odpovedať na otázky ktoré sa zobrazia. Buďte pozorní a majte dobre otvorene oči a po zodpovedaní všetkých otázok a prejdení všetkých zón sa vám otvoli final.A vi sa už smelo potom môžete prejsť ku keske.

Ako zalogovať tuto kesku? Tak tu je postup. Po nájdení kesky sa vám hra sama uloží ale pred tým sa vám ukáže hláska ktorá obsahuje UNLOCK CODE, ktorý je potrebný na úspešné zalogovanie kesky na stránke Wherigo

preto si ho dobre zapíšte (pri zadávaní vynechajte z kodu posledný znak). Uloženú hru vo formáte .gws budete potrebovať tiež na zalogovanie kesky. A ako zalogovať kesku tu na Geocachingu. No predsa normálne tak isto ako každú inú kesku.

Na zaver prajem dobre počasie funkčné pero a príjemnú prechádzku a nezabudnite sa pred odchodom uistiť, že mate najnovšiu publikovanú verziu.

Ďakujem

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.