Skip to Content

<

Ventspils Briežu dārzs.

A cache by Cauna_ Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/26/2017
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Lai atrastu slēpni, jums jāatrod vieta, kur uzņemta spolerbilde. Sākuma koordinātas jūs aizvedīs uz stāvlaukumu, tur arī varat sākt meklējumus. :)

To find this cache, you need to find that place, where I took a spoiler image. The starting coordinates will take you to the parking plase, there you can start to search. :)


32 ha lielais Ventspils Briežu dārzs atrodas pie Būšnieku ezera un darbojas kopš 2006. gada. Apmeklējot Briežu dārzu, ir iespēja no skatu  torņa vērot savvaļas dzīvniekus: staltbriežus, mežacūkas un dambriežus dabīgos apstākļos no 6,5 m augstā torņa, un vislabāk to darīt barošanas reizēs - ap plkst. 10.00. Dambriežus, kuri labprāt ganās ceļmalā, bieži izdodas novērot arī no šosejas. Ja ir vēlme palutināt dzīvniekus, tad līdzi var ņemt kādu kārumu - burkānus, kartupeļus, ābolus. Dārzam var ērti piebraukt un novietot automašīnu, labā laikā var arī ar velosipēdu pa izbūvēto veloceliņu, vai arī kājām ,ja patīk garākas pastaigas. Lai paņemtu slēpni, jums nav jāiet dārza teritorijā. Ja tomēr ir vēlme apmeklēt arīpašu dārzu, tad ievērojiet Briežu dārza darba laiku- 

no trešdienas līdz svētdienai 10.00 – 16.00 (pirmdienās, otrdienās – slēgts) 

To find a cache, you don't have go in deer garden, but if you want , you can visit it from Wed to Sat 10;00-16;00 (Mon, Tue - closed)

Maksa par apmeklējumu / fee for visit:
pieaugušajiem / adults: 0.70 EUR vai/or  0.40 EUR + 30 venti
bērniem, studentiem, pensionāriem / for children,students,pensioners:  0.40 EUR vai/or 0.20 EUR +20 venti

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.