Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Nepublicētā slēpņa medības

A cache by Alfrēds Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 14 May 2017
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pirms aptuveni 2 gadiem netālu no Torņakalna stacijas tika paslēpts, iespējams, visneatrodamākais geokešs Latvijā. Tik neatrodams, ka to pat nekad nepublicēja. Tagad kopīgiem spēkiem mēģināsim saprast, kas tur bija domāts!


Tam bija jābūt afigennam multislēpnim - tik sarežģītam un neloģiskam, ka liekot galvas kopā Gatisk, dainiss, airavs un Vilnis ar to netiktu galā, pat Epiteta pieaicināšana nelīdzētu. Un sanāca pat vēl labāk - Lepto slēpni nemaz nepublicēja, jo netālu jau esot kāda cita kaste. Tagad ir pagājuši 2 gadi, es īsti vairs neatceros uzdevumu, pieraksti padiluši un kur ir kaste - kas to lai zina. Tāpēc ir doma - vajadzētu to beidzot atrast un ja ne publicēt, tad vismaz izrakt. Jā, pretēji visiem noteikumiem kaste ir aprakta, kā gan citādi?

11os - pulcēšanās pie Torņakalna stacijas, iepazīšanās ar apstākļiem, geocoinu apmaiņa un instruktāža par uzdevumu. Līdz 11:30 uzturēšanās paredzēta stacijas tuvumā, kur katrs varam padalīties ar savu pieredzi ar geokešu publicēšanu, neatrodamu geokešu meklēšanu un tēmu "autors lohs, slēpnis sūds". Pēc tam interesenti varēs doties mēģināt atrast ceļu pie kastes un to atrakt (noskaidrojot, vai tas vispār ir iespējams, vai autors tomēr ir lohs un slēpnis ir sūds). Brīdinu - apvidus nebūs ne skaists, ne tīrs, smukās kurpes atstāj mājās. Lāpstu gan paņem!

Brīdinu: šīs nebūs geokeša meklēšanas pasākums, jo tas, kas tiks meklēts, nav īsti geokešs. Drīzāk - tusiņš par tēmu "ko tie čaļi bija pīpējuši, ka kaut ko tādu izdomāja" un pastaiga ar lāpstām, risinot pilnīgi ķertu uzdevumu, kura beigās, ja paveiksies, atradīsies arī eventa viesugrāmata.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.