Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More

Event Cache

Blanenske geopivo - Piknik tak trochu jinak 2017

A cache by SawyerBK Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, June 26, 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Piknik tak trochu jinak
2017

Zdravím, tak se nám rok s rokem zase sešel a já bych Vás rád znovu srdečně pozval na další ročník eventu "Piknik tak trochu jinak". Je tomu už 3 roky od prvního eventu, který se konal v roce 2014 a oslavoval první výročí "Blanenského geopivka". Tentokrát jsou tomu už 4 roky od toho co jsme se poprvé společně sešli a tak si myslím že je rozhodně co slavit! Proto se znovu tentokrát již opravdu tradičně potkáme v lomu i v roce 2017!

Event se bude konat v pondělí 26.6.2017 od 16:00 do 20:00 v Blanenském lomu, kde se dříve těžila žula. Konkrétně v jednom "mezi patře" uprostřed skalní stěny.. Pokud budete chtít zastavit se, jen se zalogovat, vyzvednout si CWG a pokračovat si dále po svém, tak nebudu mít nic proti.. Na místě bude hořet ohýnek a kdo bude chtít, může si opéct špekáčky či něco jiného podle chuti :-)

Jak už jsem zmínil, tak CWG budou.. Ovšem jen na objednání. Takže pokud chcete CWG, tak napište přesný počet do WA logu :-)


Jak se dostat na místo konání eventu?

Cest jak se na event dostat je několik.. Zde na obrázku je uvedeno několik příkladů:


Varianta 01

Ze skalního ostrohu pár metrů nad vodou 20 metrů traverz na sever (T 3,5 - 4) - značen fáborky. Poté 10 metrů výstup (T 4,5 - 5). Narozdíl od minule zde nebude nataženo lano, proto tentokrát ani tuhle cestu nedoporučuji těm co nelezou!! Pokud si donesete vlastní lano, tak Vám je nahoře mohu uvázat.

Varianta 02

Slaňovací klasika pro zkušenější, protože výška je tady celkem slušná (více jak 20 m). V každém případě je zde nutno mít helmu! Místo bude označeno fáborkem - neslaňujte přímo na kačery u ohně (padali by na nás kameny). Poté kraťoučký traverz.

Varianta 03

Zde je potřeba dopravit se člunem nebo lehátkem k patě lomové stěny. Výstup po fixním laně. Zájemcům ho tu nachystám, pokud někdo takový vůbec bude. Poté kraťoučký traverz.


Na místě konání je místo pro takových +-15 lidí.. S kapacitou si myslím že by neměl být problém a celkový počet účastníků eventu není ničím limitován.

Pozn.: Koleje železniční vlečky do depa (panelka) jsou volně přístupné a bezpečně průchozí. Nezajíždějte sem ale autem!


Na event v žádném případě nechoďte po kolejích!!! Riskujete tím svůj život a dopouštíte se přestupku, za který můžete dostat pěkně tučnou pokutu!!! Policie zde tento úsek hlídá velice často!!!

K odlovu keše je zapotřebí speciální horolezecká výbava a dostatečné zkušenosti! Pamatujte že lezete na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! Případný pád způsobený neopatrností, nedostatečným vybavením, nebo jiným vlivem může mít za následek vážný úraz či smrt!!!

Očekávám že se na místě nikdo neožere nebo cokoliv jiného do té míry, aby nebyl schopen slézt zpět nebo spadl dolů!! Pád ze skály do vody z výšky 20ti metrů by nevedl k ničemu pěknému.Co se týče Varianty 01, je možné se předem domluvit na případném individuálním zapůjčení výbavy a pomoci s ownerem.


Závěrem zde přidávám odkaz na ročníky 2014, 2015 a 2016 kde si můžete prohlédnout fotografie a přečíst logy..

Budu se na Vás těšit! :-)

S pozdravem SawyerBK

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

83 Logged Visits

Write note 2     Archive 1     Will Attend 35     Attended 40     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 37 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 11/7/2017 5:19:21 AM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (1:19 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page