Skip to content

This cache has been archived.

Knagis: Uz tikšanos nākamajā desu pasākumā!

More
<

MRPT: CITO 2017 #2

A cache by Knaģis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 06 August 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Turpinām MRPT: CITO sēriju, kā parasti aicinu uz nelielu pastrādāšanu un kārtīgu desas cepšanu un ēšanu (kā parasti ieradīsies mans ceļojošais grils).


Ierašanās plkst. 11:00 dotajās koordinātās. Sadalīsimies kompānijās, paņemsim konteineru un logbuku rezerves (un pēc katra vēlmēm miskastes maisus) un dosimies mežā visiem iespējamiem pārvietošanās veidiem. Apmēram plkst. 12:00 sāksies grillēšana un pasākuma relaksējošā daļa. Oficiāli pasākums ilgs līdz 15:00.

Uz saviesīgo daļu lūdzu katru ņemt līdzi ēdamo un dzeramo pēc saviem ieskatiem. Grils, ogles un saistītais ekipējums būs, katrs ņem līdzi tik, cik pats apēdīs.

Dažas dienas pirms pasākuma publicēšu apkopjamo slēpņu sarakstu, tas šoreiz kuplāks kā iepriekšējā reizē, pagaidām kartē 32 apkopjami objekti redzami.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.