Skip to Content

This cache has been archived.

ValenReviewer: Archivace listingu keše. Protože výzvy k obnově nebyly vyslyšeny, jsem nucen keš archivovat. Takto archivovanou keš již nelze odarchivovat, v případě zájmu o obnovu keše je nutné založit nový listing.

More
<

MX03(21) I Love Prostejov

A cache by HanackeExpres Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/18/2017
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

This tourist-friendly Whereigo includes 40 sights in Prostejov, but you do not know which ones. Stroll through the city and discover at least 12 of them to obtain the final coordinates. For english version scroll down.

Toto je tak trochu turisticky zaměřené Whereigo, které zahrnuje 40 památek v Prostějově. Vy ale nebude vědět, které z nich. Projděte se městem a objevte aspoň 12 z nich k získání finálních souřadnic.


V této hře, je potřeba podívat se minimálně na 12 památek Prostejově.

Jak hrát?
Hru můžeš zapnout kdekoliv a kdykoliv v Prostějově. Ukládá se automaticky po nálezu a přečtení popisu místa. Všechna nalezená místa uvidíš ve splněných úkolech a také tam uvidíš kolik ti ještě zbývá nalézt památek. V inventáři máš také možnost hru zastavit a spustit v případě, že si chceš prohlídnout informace u nalezených památek během hry. Ideální je mít nastaveno, aby se GPS nevypínala pokud je obrazovka vypnutá nebo je aplikace minimalizována.

Co hledat?
Jsou zahrnuty domy, kostely, kaple a jsou zde i nějaké zaniklé, dnes již neexistující památky. Tyto zaniklé památky se do celkového počtu nepočítají. Dohromady můžeš navštívit 40 míst v Prostějově. Pokud si nevíte rady co by mohla být památka navštivte internet nebo informační centrum.

Kde hledat?
Kam máš jít ti neřeknu. Choď po Prostějově a dívej se kolem sebe a jakmile uvidíš něco památného, zajímavého tak se zkus podívat blíž, nejlépe ke vchodu. Pokud budeš mít hru zapnutou, oznámí ti nález zvukem.

Ne všechny památky jsou zahrnuty a budu rád když mi pošleš tip na další, kterou bych měl přidat. Přeji hodně zábavy a poznání.

Hra byla vytvořena v programu
a můžete ji stahovat
ZDE

HRA JE CELKEM NÁROČNÁ NA PAMĚŤ.
NA GARMINU JE HRA HRATELNÁ V PŘÍPADĚ DOSTATEČNÉHO MÍSTA V INTERNÍ PAMĚTI.


NEŽ VYRAZÍTE, ZKUSTE SI DOMA HRU SPUSTIT, ZAVŘÍT S ULOŽENÍM A ZNOVU OBNOVIT. POKUD NASTANE PROBLÉM NAHRAJTE HRU DO ZAŘÍZENÍ ZNOVU.

Zdroje ze stránek: http://tourism.olomouc.eu/ http://www.turistika.cz/ http://cs.wikipedia.org/ http://spqo.cz/ http://www.pravoslavnaolomouc.com/ http://www.hrady.cz/


English version:
The game is quite memory intensive.
Garmin is a game playable if you have sufficient space in internal memory.
Before you go, try to get the game to run at home, close the game with save and resume. If a problem occurs upload the game device again.
The game was created in the program
and you can download
HERE


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

863 Logged Visits

Found it 821     Didn't find it 27     Write note 3     Archive 1     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 6     Owner Maintenance 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 104 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.