Skip to Content

Event Cache

Relaxační (BP33)

A cache by Beskydský relaxační spolek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, August 15, 2017
In Moravskoslezsky kraj, Czech Republic
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Cache Issues:

  • This cache is temporarily unavailable. Read the logs below to read the status for this cache.
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jste již z prázdnin unaveni ?Pod okny si hrají děti od časného rána, slunce pálí až běda. Sousedi si pořídili nový bazén, a švagr se zítra vrací z druhé letošní dovolené... Tak proč zrovna já musím sedět den co den v práci od rána do večera ?

Přesně pro prevenci těchto stavů je zde jedinečná, neopakovatelná a časově omezená možnost relaxačního podvečera v prostředí beskydských hor. Pro jednotlivce, páry, i skupiny. Symbolicky uspořádáno v týdnu, který je do kalendáře zanesen jako "Týden úsměvu". A to není vše, samotný 15. srpen je totiž navíc označen jako "Den relaxace". A jako bonus, toto slavení proběhne na kopci s příhodným jménem Slavíč. A pořád to není vše: pokud na místě vyčkáme trochu déle, přijdou nás navštívit i hvězdy, které právě v tomto období mají v oblibě padat v hojném počtu.

Již pociťujete chvění po celém povrchu těla, chloupky vzrušeny, jazyk se lepí na patro, a na mysli vytane jediná myšlenka: Tak tady nesmím chybět ! Co si však pro účast v takto jedinečný den připravit ?Není to nic náročného. Stačí najít něco, čím můžete ostatní potěšit, pobavit, rozesmát, zkrátka přispět k dobré náladě. Namátkou se může jednat o:

  • Zábavnou historku z prázdnin, anebo aspoň nějaký dobrý vtip
  • Nebo něco malého do úst, čím lze zahnat chmurné myšlenky: takové účinky má třeba čokoláda nebo makové koláčky (prosím nenoste drogy)
  • Nebo pobavte ostatní svým kuchařským uměním: pokuste se vyrobit nějakou tradiční dobrotu netradičního tvaru, použijte netradiční formu nebo třeba vkládejte suroviny v opačném pořadí než obvykle
  • Pokud nejste dobří v kuchyni, zkuste to dnes použít jako svou přednost. Že to nebude k jídlu ? Nevadí, přijďte se pochlubit, ostatní tím zajisté pobavíte !
  • Anebo ostatní rozveselte svým zjevem, například oblečte nějaký žertovný kostým, převlečte se za jednorožce nebo mimoně (prosím, nechoďte nazí !)
  • Anebo zvolte netradiční způsob dopravy na místo srazu, třeba si vypůjčte od sousedů oslíka, běžte celou cestu pozadu, nebo třeba slaňte z helikoptéry (prosím, nejezděte až na místo automobilem, to vtipné není)
Že vás na legraci moc neužije ? Nebojte, nic z výše uvedeného není nutnou podmínkou účasti; ani při příchodu nebudete označeni visačkou "Jsem škarohlíd". Prostě se jen usadíte bokem od hlavní skupinky, my už to pochopíme!Nejvtipnějších 33 minut dnešního dne lze zažít mezi 18:59-19:32. Je však docela dobře možné, že se zdržíme déle.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

38 Logged Visits

Write note 8     Will Attend 13     Attended 14     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 21 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 8/20/2017 11:03:27 PM Pacific Daylight Time (6:03 AM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page