Skip to content

This cache has been archived.

P.Plostnieks: Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem, cerams, ka visi ir piereģistrējuši savu dalību, nu vismaz visi ceļotāji ir aizceļojuši, varam slēgt pasākumu. Tiekamies nākošajā reizē!

More
<

Geo-Velo Kuldīgā 2017

Hidden : Saturday, 19 August 2017
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Māsas un brāļi iekš slēpņošanas!

Vasara ir klāt (:D), Starptautiskā slēpņošanas diena arī un “Geo-Velo Kuldīgā 2017” aicina visus pedāļu minējus uz (gandrīz) ikgadējo pasākumu ar velo un slēpņošanas elementiem.

Pulcēšanās vieta 19.augustā, pl. 11.00 pie Īvandes baznīcas, aptuveni koordināšu rajonā.


Šogad būs ļoti precīza velo distance – 23,11km (organizatori gan patur tiesības distances garumu patvaļīgi mainīt līdz pasākuma sākumam), varbūt kāds vēl nepublicēts slēpnis arī pa ceļam gadīsies. Ļoti iespējams, ka vietās, kur velo nāksies pastumt, sastapsiet kādu ogu vai sēni. 

Obligātais aprīkojums – velosipēds, kompass un kaut kas, ar ko var izmērīt nobraukto attālumu – velo odometrs, GPS, telefons ar atbilstošu funkciju, dzijas kamoliņš ar lineālu, nu, paši gudri, gan izdomāsiet, ko izmantot.

Noslēgumā – kā vienmēr – sarunas, ugunskurs, distancē iegūto savainojumu salīdzināšana un apspriešana, mistēriju risināšanas padomu publiska izdāļāšana utt.

PAPILDUS INFO: Tā kā galavieta atradīsies labiekārtotā, privātā teritorijā, pasākumam ir noteikta dalības maksa 3 EUR apmērā no cilvēka. Par šo maksu būs pieejams paliels grils, ugunskura vieta, lapene, virtuve ar iespēju tikt pie karsta ūdens, civilizētas labierīcības.

Tiekamies!

P.S. Pasākuma sākumpunktā pie baznīcas ir uzstādīts mazs, balts skapītis ar uzrakstu “Bibliotēka”. To atverot, skatam paveras divi apņurcīti žurnāli. Ja nu kādam mājās ir aizķērusies lieka grāmata, piemēram, Glika bībeles pirmizdevums, Darvina “Sugu izcelšanās” ar autora pašrocīgi ierakstītu veltījumu vai Noras Robertsas pēdējais bestsellers, paķeriet līdzi!  

Ja ir kāds, kurš vēlas piedalīties eventā, bet negrib veikt distanci ar velo, lūdzu sazināties ar organizatoriem, piedāvāsim variantus, kā nonākt galavietā.

 
 
 
 
 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.