Skip to content

<

Putovanie hovnivála Bohuša I.

A cache by T:-*J + 3L1T4 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/06/2017
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Kde bolo, tam bolo, žil raz jeden hovnivál Bohuš. Nebol však taký ako ostatní hovniváli. Nebavilo ho vyhrabávať si chodbičky v zemi, ani vytvárať tunely. Rozhodol sa, že si svoje obydlie postaví tak, aby ho mohli navštevovať aj ostatné chrobáčiky.

Hotel pre svojich kamarátov Bohuš vybudoval pri troch lipách. Lipy boli vyhlásené za chránené v roku 1996. Tieto stromy sú už naozaj staré, ich vek sa odhaduje na 190-330 rokov. Tu sa Bohušovi veľmi páčilo. Mohol si tu v kľude vaľkať svoju guľku a nemal žiadne starosti. Hotel vybudoval priamo na súradniciach "Hovnivál's home location" ale tak, aby sa k nemu mohli dostať len chrobáčiky. Ty si musíš so sebou zobrať kombinačky a ťahať za stred trojuholníka.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.