Skip to content

This cache has been archived.

Etigo: Poslední bublina je za námi, tak je na čase uvolnit místo dalším eventům.

More
<

Bublifukovy event 2

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 31 August 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Konec velkých prázdnin je zde. Pro řadu mladších kačerů to znamená konec volna a bezstarostného života a zase začíná nervy drásajících 10 měsíců práce a dřiny zakončené vysvědčením. A pro ty o něco starší je to konec období dovolených a častých emailových odpovědí typu OUT OF OFFICE a začátek delšího pracovního zábřehu. Docela smutné, co?

Ale nesmutněme a pojďme si užít ještě jednou onu letní bezstarostnost a pomíjivost času. Zvu vás na Bublifukový event 2. Stejně jako před rokem bude naším cílem bude zaplnit celý prostor kolem sebe hromadou bublin. Teda jenom s tím rozdílem, že tentokrát nebudeme "řádit" u Studánky, ale zamíříme ke koni. K tomu brněnskému na Moravském náměstí. Tak kupte bublifuk a přijďte 31. srpna 2017 si užít tuto akci od 18:30 .

A aby bylo jasné, kdo všechno přijde, tak se zalogujte pomoci will attend logu. Nezapomeňte připsat, jestli chcete CWG a jejich počet snad už všem známým formátem +1CWG. To by jste měli stihnout do 22. srpna 2017.. kdy budu uzavírat objednávky na CWG. A co říct na závěr? Pojďme si ten poslední den prázdnin pěkně užít. ;-)

Kdy: 31. srpna 2017 (čtvrtek)
Kde: u koně na Moravském náměstí
V kolik: 18:30
Délka eventu: 30+ minut
Co s sebou: bublifuk a silný dech
Objednávky CWG: do 22. srpna 2017

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.