Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

nomoda: Rest in peace

More

Event Cache

Divi ezeri. Viens dumpis

A cache by nomoda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, September 8, 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


26.08.2017. norisinājās events "Engures ezera gūstā", kura laikā bariņš slēpņotāju pavadīja atraktīvās atpūtas dienu ar orientēšanās elementiem uz un pie Engures ezera. Piedāvāju pakavēties nostalģiskās atmiņās  un apskatīt Engures ezeru  vēl no cita skatpunkta, un šoreiz geokešeru sabiedrībā noskatīties dabas dokumentālo filmu "Divi ezeri. Viens Dumpis."

Informācija par filmu "Filma “Divi ezeri. Viens dumpis” vēsta par Engures un Papes ezeru aizsardzības vēsturi, mūsdienām, cilvēkiem un aizsargājamu putnu – lielo dumpi. Tā raksturīgo balsi – dobju skaņu, kas līdzīga pūšanai tukšā pudelē, niedrājos var dzirdēt bieži, bet pašu putnu redzējis tikai retais. Lai iegūtu informāciju par lielā dumpja dzīvesveidu, Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu un Engures ezera dabas parka fondu 2013. gadā abos ezeros uzsāka projektu, kura laikā tika radītas dumpim piemērotas mājvietas Engures un Papes ezerā.

Jaunā filma stāsta par Engures un Papes ezeru ekosistēmām un to unikalitāti caur vienas sugas – lielā dumpja prizmu. Ar ko dumpis ir īpašs? Kāda ir tā ezera niedrājos slēptā dzīve? Kas apdraud šo sugu?"

Filmas vakars paredzēts jebkuram geocaching entuziastam, arī tiem, kas eventā "Engures ezera gūstā" nepiedalījās.

Ieeja uz kino vakaru bez maksas, bet priecāsimies par fizisku palīdzību zāles sakārtošanā pirms vai pēc pasākuma. Līdzi tik cik interesanti geocaching stāsti un solījums nesarunāties filmas laikā, līdz var paņemt arī kādu krēslu vai sēžammaisu.

Autori patur tiesības limitēt dalībnieku skaitu - telpas ietilpības dēļ.

Tiekamies eventā!

Ierašanās:  18:40, filmas sākums 19:00.

Pasākuma notiek kafejnīcā Buberts, Dzirnavu iela 15. Sikāka info pie nomoda 26340395 vai udajs_16 22189317 Eventa noslēgums ap 22:00

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

37 Logged Visits

Write note 1     Archive 1     Will Attend 15     Attended 17     Publish Listing 1     Update Coordinates 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 2 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 10/13/2017 3:46:05 AM Pacific Daylight Time (10:46 AM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page