Skip to content

This cache has been archived.

puczmeloun: Trošku pročistím mapu, měsíc už skoro uběhl...

Jinak, pokud vás park a vývoj v něm zajímá, tady se dozvíte víc: www.facebook.com/ParkBohumilaHrabala/

More
<

CITO "Ve Vinohradech" III

A cache by puczmeloun Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 September 2017
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Park Bohumila Hrabala

Úklid "Ve Vinohradech"


Jako každý rok, i letos se koná po celé republice akce Ukliďme Česko. Vzhledem k tomu, že jako "geokačeři" se veřejným prostorem pohybujeme více než často, proč se také "oficiálně" nezapojit. Míst na úklid je samozřejmě nejen po celém Brně velká spousta a pokud tento event bude sloužit i jako informační podpora ostatním akcí, budu jen rád.

Letošní Cache In Trash Out Event a s ním spojený úklid se bude soustředit nejen na malou uličku s příznačným názvem Ve Vinohradech, ale taky na už v dubnu "pokřtěné" nové propojení Židenic a Vinohrad, kde má v budoucnu stát malá rozhledna. Plánovaný park Bohumila Hrabala a prosekávané výhledy na Brno postupně vznikají (i dílem účastníků minulých ročníků), práce je ale vždycky dost. Naším úkolem bude jako minulý rok vysbírat nepořádek (pozor na kešky U výhledu na Petrov a Ztracena ulicka!), odnést z místa pokácené náletové dřeviny a pomoc s jejich kácením, pomoci s likvidací starých plotů a případně další úklidové práce. Domlouván je jako dříve odvoz odpadu a poskytnutí pytlů a rukavic. Vzhledem k tomu, že ulička se nachází na místě s prudkými svahy, dopředu upozorňuji, ať na sebe dáváte pozor! (Hlavní úkoly se budou průběžně měnit, upřesníme zase přímo před eventem. Hlavní náplň ale bude odpovídat.)

Začátek akce: 23. září 2017 - 10:00

Kde: Někde v okolí úvodních souřadnic, najdete nás, případně upřesním před eventem.

Co s sebou: Pracovní oděv, pevnou obuv, rukavice, zahradnické nůžky či pilky.

Konec akce: 12:00 - Jedná se o oficiální konec, pokud bude ještě co uklízet a s čím pomáhat, uvidíme vás samozřejmě rádi i déle :) (Minule to fungovalo bez problémů - stejně tak pro ty, kteří nemůžou dojít už v 10, stačí dojít později, klidně až do 12 hodiny...)

A co CWG? Pokud je někdo opravdu chcete, řekněte. Když to týden před eventem dosáhne nějakého použitelného čísla, dřevo objednám...

PS: Nelíbilo se vám něco na předchozích dvou eventech "Ve Vinohradech"? Máte připomínku nebo nějaký nápad? Napište mi, nebo do will attend logu. Pokusíme se ještě zlepšit :)


Event probíhá v rámci tradičního týdne CITO - mezi 23. září a 1. listopadem. Slíbený je i suvenýr :)

CITO WEEK

Additional Hints (No hints available.)