Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Kaniņfests

A cache by KristsT, SolvitaT Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 25 November 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Ielūdzu jūs uz pirts pasākumu netālu no Limbažiem. Pasākuma sākums būs 19:00, viesu grāmata būs pieejama līdz 02:00, un pasākuma beigas būs 11:00 nākamajā dienā.

ENG: I invite you to sauna party. Start of event will be at 19:00, logbook will be available till 02:00, and end of event will be at 11:00 next day.


Kā jau nosaukums liecina, pasākuma galvenais vaininieks ir slēpņotājs vārdā "Kaninsh". Kā tieši? Daļa, kuri piedalās slēpņošanas WhatsApp geočatā, to jau zina. Pārējie varēs noskaidrot pašā pasākumā.
Es piedāvāju Jums atpūsties viesu mājas "Upītes" pirts mājā. Vairāk informācijas par viesu māju un tās piedāvājumu ir atrodama tās mājaslapā, kas ir pievienota slēpņa lapas saistītajā tīmekļa vietnē.

Būs iespēja:
– Baudīt īstu ar malku kurināmu pirti.
– Atpūsties kamīnzālē pasākumu rīkošanai, kur varētu būt vieta, maksimums, kādiem 30 cilvēkiem. Atpūšamies, iemalkojam kādu dzērienu, ēdam līdzpaņemto pārtiku, runājam par slēpņiem, klausāmies mūziku, darām visu, ko parasti.
– Bez papildus maksas nakšņot vienā telpā (8 divvietīgās gultas). Gultās būs segas un spilveni ar spilvendrānu. Nakšņošana ar pilnu gultas veļu – papildus maksa pieci euro par gultu. Viesu mājas "Upītes" kompleksā ir iespējams noīrēt arī atsevišķas telpas/mājiņas ar papildus komfortu. Varbūt kādam varu atrast vietu naktsguļai arī savās mājās Limbažos, jo sieva, visticamāk, brauks nakšņot uz turieni.
Turpinot tradīcijas, pasākuma dienā plkst. 15:00 (tik agri, lai var visus apmeklēt pa gaismu) tiks publicēti četri jauni slēpņi, viens uz Limbažu - Tūjas ceļa un trīs Limbažu novada Blomes pusē. Un jā, viens atkal purvā, tā kā, ja ir vēlme to meklēt, attiecīgi sagatavojieties.
Pēc dalībnieku lūguma uz pasākumu paņemšu līdzi savu galda spēļu kolekciju. Jā kādam būs interese, varēs ko izspēlēt.

Svarīgi:
Telpu ietilpība ir ierobežota. Pagaidām šaubos, vai interese būs tik liela, bet vairāk par 30 cilvēkiem tur uzturēties būs neērti. Līdz ar to dalībai būs ierobežojums – 30 cilvēki reģistrācijas secībā. Izņēmums, ja ir vēlme uz neilgu laiku iebraukt, apsveicināties, pārmīt pāris vārdus ar pārējiem un doties prom, to var darīt arī, ja maksimālais cilvēku skaits būs sasniegts. Vai arī rakstiet man, varbūt varu pieļaut kādu izņēmumu īpašos gadījumos. Ja ir problēmas ar transportu līdz viesu mājai, dod ziņu, mēģināsim situāciju atrisināt. Dalībniekiem līdz 18 gadiem ierašanās kopā ar vecākiem vai pēc saskaņošanas ar mani.
Dalībai būs nepieciešams ziedojums viena euro apmērā, kas, visticamāk, nosegs manas izmaksas pirts organizēšanai. Ja plāno ierasties uz neilgu laiku, ziedojums nav nepieciešams. Kaut ko jau sagādāšu arī es, bet principā paredzēts groziņu vakars, katrs pats ņem līdz kopējam galdam dzērienus un pārtiku. Būs pieejams grils, virtuve un trauki. Ja ir šaubas par to, ko pirkt pārtikai, vari sazināties ar mani, gan jau ko kopīgi izdomāsim.

"Apmeklēšu" ierakstā, lūdzu, norādi:
– Cilvēku skaitu, ja Tavā kompānijā būs vēl kāds, kas pats dalību nereģistrēs.
– Ja neplāno ierasties uz ilgu laiku.
– Vai piesakies uz kādu no divvietīgajām gultām. Viena, visticamāk, būs man, ja visas pārējās septiņas būs jau aizņemtas, gan jau atradīsim vietu, kur Tev piemesties ar matraci.
Lūdzu, dod ziņu, ja pēc ieraksta izdarīšanas saproti, ka tomēr pasākumu neapmeklēsi.

Uz tikšanos!

ENG: I offer you to relax at guest house "Upītes" sauna house.

You will have chance to:
– Enjoy real Latvian sauna.
– Relax in fireplace room. We will relax, eat, drink, speak about caches, listen music, do all as usual.
– Without additional payment you can sleep in one room with 8 beds for 2 people. There are more exclusive options with additional payment, you can contact me about them.

Important:
Rooms have limited space. So there will be attendance limit – 30 people, based by registration sequence. Exception, if you want to visit event for short time.
I ask you for donation one euro to cover my expenses. If you plan to visit event for short time, donation is not needed. Event will be bottleparty type – you bring your own food and drinks for table for all. Grill, kitchen and dishes will be available. If you can-t decide, what food to bring with you, you can contact me.

In your "Will attend" log please add information:
– About number of people in your company, if they will not register "will attend".
– If you will visit event for short time.
– If you want to reserve one of beds for 2 people. If all beds will be reserved, you can stay there with your mattress.
Please notify me, if you registered "will attend", but you will not attend event.

See you!

Aizņemtas ir +/- 27 vietas no 30 (reserved places):
1. Arnis357;
2. Mācītājs +3;
3. Zona777 + Kame777;
4. Tolx;
5. Jukis&prusak (2);
6. Shimka;
7. Kikitooo&matiss (2);
8. Rollsons;
9. Marchello42;
10. Vilki (2);
11. Daavisgg (+1);
12. Kaninsh;
13. Bindons + CNZ;
14. Madara_Apsalone;
15. Capainis;
16. Cikliskais Triketons;
17. Dainiss;
18. Vilnis;
19. Trusiic_vaavere ???;
20. Airavs un Antra (īslaicīgi);
21. Kaspiic (īslaicīgi).

Un 7 no 8 gultas vietām (reserved beds):
1. Es (varbūt kādam vēl savu piešķiršu);
2. Zona777+Kame777;
3. Jukis&prusak;
4. Rollsons;
5. Vilki;
6. Bindons+CNZ;
7. Madara_Apsalone.

Sarakstu aktualizēšu, ja būs izmaiņas.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.