Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More

Event Cache

PUKNI SEVEROZAPAD

A cache by Bisaci Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, November 25, 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Vážení a milí kamarádi. Po stále ještě nezpochybnitelném úspěchu opět opakujeme!! CHCETE SE KONEČNĚ POŘÁDNĚ NAJÍST? JEŠTĚ JSTE NIKDY NEBYLI NA RAUTU A CHTĚLI BYSTE? CHCETE SE SETKAT S KAMARÁDY U POŘÁDNÉ ŽRANICE? Jestli je vaše odpověď alespoň jednou ANO, jste tu správně a čtěte dál..


V sobotu dne 25.11.2017 vás zvu do velkého sálu městské knihovny NA KULINÁŘSKÝ SEMINÁŘ PUKNI. A kdože zajistí kulinářské vzorky? Vy sami!! To znamená, ochutnávat se bude co kdo donese. Já osobně budu mít letos dost problémů zase něco vymyslet a asi nebudu sám. Ale věřím, že nakonec to dáme. Fantazii se meze nekladou. Pokrmy uvítáme, sladké, slané, kyselé, sladkokyselé, teplé, studené i vlažné. Nejedná se sice o soutěž, ale každý kdo přijde zde bude prezentovat vlastní kulinářské umění... Sejdeme se v podvečer v 17:00 hodin a na místě budeme min do 18:00 (povinný údaj, budeme tam určitě déle). Doufám že ke konci zbyde dost lidí, aby mi pomohli s úklidem.

Co bude zajištěno? Především prostory vyhražené jen pro nás, také toalety. Dále zde budou stoly a lavice k sezení a vystavení pokrmů. Dále se pokusím zajistit několik zásuvek pro případné dohřívání vašich kulinářských skvostů (bylo by dobré mne o požadavku na el en informovat). Další dohřívací možnosti konzultujte se mnou. Dále nakoupíme tácky, a plastové příbory. Podle zájmu z loňska zajistíme i soudek píva, jinak si ale pití doneste s sebou, stejně jako veškeré servírovací podnosy , talíře apod na kterých budete prezentovat své výtvory.
VZHLEDEM K TOMU, ŽE NÁM BUDOU PROSTORY PROPŮJČENY, DOUFÁM, ŽE JE VRÁTÍME VE STEJNÉM, NEBO LEPŠÍM POŘÁDKU, V JAKÉM JSME JE PŘEVZALI. POKUD BY SE NĚKDO PŘEJEDL NATOLIK, ŽE BY TO NEUNESL A UDĚLÁ BORDEL, TAK SI HO TAKÉ UKLIDÍ!!

A co musíte udělat abyste se této výjimečné akce mohli zúčastnit? Zalogovat will attend, připravit nějakou výjimečnou baštu a přijít v sobotu do knihovny. TOTO ČTĚTE! Budeme vybírat i malý poplatek na místě na úhradu jídelního náčiní a tácků a pronájmu sálu 30Kč/os. Dále bude k dispozici CWG á 10Kč, zde prosím pište kdo má zájem, ať s tím potom doma netopím. Pokud už víte co budete předkládat, dejte prosím vědět (třeba přes profil), abych mohl případně zde napsat a nedocházelo k duplicitám. Také prosím, abyste do WA logu psali počet jednotlivců, kteří přijdou s uvedeným nickem a počet požadovaných CWG. V případě že chcete točené pivko, pište také.DLE PRAVIDEL GC NENÍ MOŽNÉ VYMÁHAT, NICMÉNĚ RESPEKTUJTE PROSÍM DUCHA AKCE S TÍM, ŽE VSTUP BY MĚL BÝT PODMÍNĚN PŘINESENÍM NĚJAKÉ BAŠTY. MNOŽSTVÍ NECHÁM NA VÁS, ALE SAMI UVIDÍTE KOLIK LIDÍ SE SEJDE.

dátum je maličkým písmem hned vedle ownera, ale nerad to tam hledám takže ještě dátum 25.11.2017


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

72 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Will Attend 32     Attended 32     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 18 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 3/13/2018 6:00:09 AM Pacific Daylight Time (1:00 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page