Skip to content

Hole to the Hell 2.0 Traditional Geocache

Hidden : 10/28/2017
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpnis atrodas bijušās PSRS armijas kara bāzes "Plānupe" teritorijā. Reiz sensenos laikos tieši tepat jau bija Rita666 slēpnis "The Hole to the Hell", kurš pēdējo reizi tika atrasts 23.12.2014. un pēcāk arhivēts. 

 

Pirmsākumos pazemē varēja nokāpt pa trepēm, taču metāla zagļi nu visu ir aiznesuši, par piemiņu palicis vairs tikai krāteris. Tā kā slēpnim ir jauns koncepts, neadoptēju veco, bet veidoju to no jauna.

Lai droši piekļūtu slēpnim un pēcāk atkal tiktu virszemē, lieti noderēs kāpšanas ekipējums un prasmes to lietot, virves otru galu varēs atsiet pret netālu esošo bērzu. Ar trepēm te būs švaki, vai nu vajag makten garas tās trepes, kuras sniedzas līdz pat lejai, vai tādu plānu kāpēju, jo vietas lūkā tur ir patiešām maz.

Lai tiktu līdz iespējai ierakstīties viesu grāmatā, un varbūt arī lai izpirktu atļauju no paša Nelabā tikt atpakal virszemē, līdzi jāņem naudasmaks ar visu nominālu eiro monētām, tas patiešām var lieti noderēt. Iespēju reģistrēt šo slēpni nodrošina atradēja ieraksts viesu grāmatā, ar slēpņa konteinera bildi (aka "fotologs") šoreiz būs par īsu.

Ja ar šiem elles vārtiem bija par maz, teritorijā ir atrodami vēl divi citi (skat. pievienotos maršruta punktus). Noformējums analoģisks, taču tie ir autentiskāki jo mazāk cietuši no metāla zagļu darbībām.

Additional Hints (No hints available.)