Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

sitnianski permonici: Ďakujeme . Tešíme sa na budúce.

More
Event Cache

Cestou necestou na Certovu skalu

A cache by sitnianski permonici Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, December 10, 2017
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Medzinárodný deň hôr .

mountay day.jpg

Medzinárodný deň hôr :

11. december vyhlásila OSN za medzinárodný deň hôr a pripomína sa od roku 2003.Zmyslom a cieľom Medzinárodného dňa hôr je najmä podpora trvale udržateľného rozvoja horských oblastí a upozornenie na možnosti i omedzenia pri využívaní hôr.

Symbol Medzinárodného dňa hôr sa skladá z troch rovnostranných trojuholníkov vyrastajúcich z pomyslenej vodorovnej čiary. Prevážne čierne trojuholníky znázorňujú hory, prvý zľava má modrý „diamant“ na vrchole, znázorňujúci ľadovce a snehovú pokrývku, dávajúce životodárnu vodu, koliesko uprostred prostrednej „hory“ znázorňuje surovinové zdroje a zelená plocha v časti tretej „hory“ predstavuje plodiny a poľnohospodársku produkciu v horských oblastiach.

Stretnutie - Event:

jesen na certovej skale.jpg

Pozývame Vás pri príležitosti Medzinárodného dňa hôr, na spoločnú prechádzku na Čertovu skalu. Prejdeme sa po náučnom chodníku Čvirigovec. Je značený modrou turistickou značkou náučného chodníka.

Stretneme sa na súradniciach / waypoint Zaciatok naucneho chodnika / v Trenčianskych Tepliciach, a to v nedeľu 10.12.2017 o 9,00 hod. Odtiaľ sa vydáme po modrej značke náučného chodníka Čvirigovec.

Logbook bude prístupný počas doby eventu od 11.00 do 11.30 na Čertovej skale. Potvrďte prosím aj Váš záujem o prípadné SWG. / 0,30€ /

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

49 Logged Visits

Write note 2     Archive 1     Will Attend 22     Attended 21     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 17 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 6/5/2018 12:40:09 AM Pacific Daylight Time (7:40 AM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page