Skip to content

Morsowisko IV Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Sunday, 07 January 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

PL

MORSOWISKO IV Zapraszamy na czwarty już event z serii MORSOWISKO, który odbędzie się 7 stycznia (niedziela) 2018 roku o godzinie 10.15. Event potrwa przynajmniej 2 godziny.
Idea spotkania jest prosta jak to w przypadku Eventów: spotykamy się w miejscu określonym współrzędnymi pogadać, powymieniać i się sobą nacieszyć. Na tym koniec części oficjalnej i przystępujemy do działania:

PRZYGODOWO- OPCJONALNEGO: jak poprzednio Event zaprojektowany tylko dla zebeściaków. Udział w tej części, co oczywiste, nie jest obowiązkowy ale…. …..dzięki uprzejmości gospodarzy i organizatorów cotygodniowych spotkań z Wielkopolskiego Klubu Morsów „ALASKA” będzie okazja pod ich fachowym okiem i burzy oklasków zanurzyć swoje ciała w niezbyt ciepłej ale przez to jakże zdrowej, lodowatej wodzie tutejszego czytego jeziora- czyli P O M O R S O W A Ć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapewniamy: fachową rozgrzewkę, ognicho, herbę, gorące żarcie i wspaniałą atmosferę. Niestety siebie i pogodę musicie dostarczyć sami. Kiełbasę jeśli czyjać wola również. Jeżeli macie ochotę przytargać coś słodkiego by poczęstować zmarźlaków to i tu przeciwskazań nie ma.

UWAGA: Co do dojazdu umawiajcie się na fejsie (profil grupy „GeoPyra- Geocaching Wielkopolska”).


Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)