Skip to Content

This cache has been archived.

vvn312: Ďakujem Vám všetkým za účasť, za skvelú atmosféru, pokecali sme si, bolo super stráviť spolu s Vami prvý deň Nového roka 2018 a teším sa na ďalšie stretnutia. (Ako na Nový rok, tak po celý rok.🙂)
Ďakujem Vám za 🍰 koláčiky, za 🍾 šampanské, pani Danke (biela vrana) za krásne perníky pre všetkých, páčili sa a potešili nás 😍 všetkých.

More
<

ZV Nový rok 2018

A cache by vvn312 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 01 January 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Nový rok je sám o sebe jedinečný. Jednak sa spája s oslavou nových začiatkov, jednak s rozlúčkou s tým starým rokom. Atmosféra prvého dňa nového roka nás neraz navnadí na zmeny, dávame si novoročné predsavzatia, hodnotíme predošlý rok a sľubujeme si ešte krajší. Prvý deň v roku sa stretávame s rodinou, známymi, kamarátmi, želáme si šťastný nový rok.


Pozývam Vás na stretnutie s geokamarátmi, geokamarátkami v prvý deň nového roka 2018, stretneme sa o 15:00, logbook bude k dispozícii od 15:00 do 15:30. Teším sa na Vás.

Za nájdenie kešky alebo účasti na evente v tento deň môžete získať virtuálny suvenír - First Cache of 2018. (eventové SWG nebudú ... )

 

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.