Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

marmen.cz: šup do archívu.

More
Event Cache

Geocaching ples Brno 2018

A cache by Ples Brno team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, February 24, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


VYPRODÁNO - prodej vstupenek ukončen

Milí přátelé,

Pojďme se po roce opět na chvilku zastavit, odložit GPS, sundat zablácené boty, obléknout si společenský oděv a užít si hezký večer plný zábavy, dobrého jídla i pití a samozřejmě také tance. Ale nemusíte se vůbec bát, nikoho určitě nebudeme nutit celý večer předvádět na parketu jak moc dával pozor v hodinách tanečních a vyjma úvodní slavnostní polonézy, kterou si všichni společně zatančíme, můžete po zbytek večera klidně zůstat u stolu a užívat si všeho co ke správnému plesu patří. Nicméně věříme, že tomu tak nebude a že se všichni na tanečním parketu setkáme.

Tak jako při minulých ročnících (2016 a 2017), tak i letos se můžete těšit na spousty tanečních bloků, zaměřených jak na klasické, tak i na méně známé tance včetně těch moderních. Dále na vystoupení amatérských a poloprofesionálních umělců z Brna a okolí, kteří vám předvedou své taneční a herecké umění. Hudbu a zpěv bude po celý večer zajišťovat hudební těleso The Cheekiest. No a samozřejmě ani letos nebude chybět bohatá tombola, která tento rok opět dozná výrazných změn směrem k množství a kvalitě cen, takže se máte určitě na co těšit.

Místo konání

Ples se koná na úvodních souřadnicích v prostorách krásného Společenského centra Sýpka v Brně Medlánkách v sobotu 24. února 2018. Začátek je stanoven na 19:00 a plánovaný konec bude v 01:30. Sál bude otevřen již v 18:45 a Logbook bude umístěn v šatně ve vestibulu budovy a bude volně přístupný co celý večer. Pro vstup do sálu je však již nutná vstupenka. Informace o tom, jak si vstupenku opatřit najdete dále v listingu.

Na místo je nejlépe přijet Městskou hromadnou dopravou. Nejbližší zastávka je asi 150m od centra obsluhována linkami č. 41,71 a nočním spojem č. 90. Alternativně lze použít konečnou zastávku tramvajové linky číslo 1. Řečkovice. Před centrem je k dispozici dostatečné velké parkoviště. Sál je vytápěn na pokojovou teplotu a jeho součástí je rovněž i hlídaná šatna, která je pro účastníky plesu zdarma.

CWG a SQ

K dispozici budou dvě verze eventových CWG a rovněž jedna verze SQ za obvyklou cenu 10,- Kč/kus. Požadované počty prosím uvádějte do WA logu v tradičním formátu +YCWG +YSQ (kde Y značí počet požadovaných kusů).

Vstupenky   VYPRODÁNO - prodej vstupenek byl ukončen.

K zakoupení jsou k dispozici dvě varianty vstupenek, které si už nyní můžete objednat pomocí objednávkového formuláře zde, nebo kliknutím na tlačítko níže.
První varianta za 250,- Kč zahrnuje vstup do sálu, místo k sezení a základní drobné občerstvení. Druhá varianta za 350,- Kč obsahuje navíc i večeři, která se bude podávat přímo v sále od 20:00. K večeři se bude servírovat kuřecí, nebo vepřový řízek s domácím bramborovým salátem.

Objednat vstupenky

* Vstupenky jsou distribuovány výhradně v elektronické podobě. Množství je omezeno kapacitou sálu a proto s objednávkou určitě neváhejte. Objednané a nezaplacené vstupenky, do 5-ti pracovních dní, budou automaticky stornovány a vráceny do prodeje.

Program

(Předběžný program večera) V den konání plesu bude finální verze programu k dispozici na každém stole.

19:00 - Zahájení plesu.
19:30 - Slavnostní polonéza.
19:50 - Taneční vystoupení - hosté.
20:00 - Taneční bloky, ukázky tanců, vystoupení účinkujících a hostů.
23:30 - Losování tomboly.
24:00 - Večerní taneční bloky se soutěžemi a hudbou na přání.
01:30 - Ukončení plesu.
01:45 - Uzavření sálu.

Občerstvení

Přímo v sále bude možné zakoupit několik druhů kvalitních lahvových vín a dalších alkoholických nápojů. Rovněž také nealkoholické nápoje, výbornou kávu, chlebíčky, slané pečivo a další běžné pochutiny. Po celý večer budeme roznášet kohoutkovou vodu s citronem a to zcela zdarma.

Tombola

Během plesu budeme prodávat losy do tomboly o hodnotné ceny a to nejen s Geocaching tématikou. Všechny losy jsou slosovatelné. Kromě námi předem připravených cen se můžete těšit i na ceny od dalších kačerů, kteří mohou rovněž přispět. Více informací najdete v následující sekci "Kačeři jeden pro druhého". Cena, která nebude bezprostředně po vylosování vyzvednuta, propadá ve prospěch dalšího vylosovaného výherce.

Kačeři jeden pro druhého.

Máte chuť udělat někomu radost ? Přineste v den konání plesu své osobní CWG a toto věnujte do společné ceny pro jednoho šťastného výherce. Nebo můžete vyrobit, či jinak obstarat nějakou pěknou cenu a tuto věnovat do tomboly pro ostatní kačery. Za odměnu bude vaše jméno uvedeno po celý večer na štítku u příslušné ceny a na velké tabuli v sále se seznamem všech dárců. Vaše jméno rovněž zazní při předávání konkrétní ceny během losování. V případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte přes profil.

Co je letos nového ?

Kapacita sálu zůstává i letos stejná z důvodu zachování dostatečného prostoru k tancování. Vzhledem k navýšení pronájmu sálu a dalších vstupů jsme byly nuceni přistoupit k mírnému navýšení ceny vstupenky na 250,- Kč. Cena večeře ale zůstává na 100,- Kč. Další drobné změny dozná i organizace, ať už výše zmíněná tombola, tak i program večera a další novinky. Na základě množství žádostí vracíme do programu i vystoupení Flirt z Centra Tance. To dobré z minulých ročníků rozhodně zachováváme a tak určitě neváhejte a včas si objednejte vstupenky a připravte se na pořádnou porci zábavy.

I letos bude během večera k dispozici fotograf a foto-koutek, kde si budeme moct pořídit tu pravou vzpomínku. Jak to vypadalo na plese v minulých rocích si můžete prohlédnout ve fotogaleriích , které naleznete zde: 2016 a 2017.

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu se na nás neváhejte obrátit přes profil.

Těšíme se na vás.
Ples Brno team.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

133 Logged Visits

Write note 7     Archive 1     Will Attend 56     Attended 64     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 16 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 4/6/2018 1:36:07 PM Pacific Daylight Time (8:36 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page