Skip to Content

<

Kde bydli Jezisek?

A cache by banlau Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/27/2017
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Kde bydlí Ježíšek? Někdo tvrdí, že na Božím Daru, jiný zase, že v nebi. Tak jak to tedy je? Nemohu Vám to prozradit, protože je to velké tajemství, určené jen těm, kteří věří v sílu přání a v zázraky.

Ježíšek


Takže, abyste mohli odlovit tuhle kešku, nejprve se zamyslete nad tím, co si právě přejete. Pak si to představte do nejmenších detailů. Pro větší sílu přání si to můžete napsat nebo nakreslit na papír či do deníku. Představte si, že už se to stalo. Nechte to na sebe chvíli působit. Poproste Ježíška, anděly, vesmír, zkrátka to, v co věříte, aby se vám přání vyplnilo. Pozor na to, jak přání formulujete. Nepoužívejte záporné formulace, jako např. „nechci být nemocný“ ale místo toho  využijte pozitivní formulaci „chci být zdravý“.

Už si přejete?

Tak dobrá. Vezmu Vás na jedno kouzelné místo. Je na něm dalekohled, odkud je k Ježíškovi vidět. Až dorazíte na waipoint dalekohled , podívejte se do něj a vydejte se tam, kam ukazuje.

Když budete mít štěstí, bude Ježíšek doma. Na světě má hodně práce a proto když dorazí domů, nejčastěji odpočívá, tak ho nevzbuďte. Můžete mu však nechat vzkaz v kouzelné knize, kterou u něj doma najdete.

Pokud s sebou berete děti, můžete v rámci domácí přípravy napsat Ježíškovi dopis, který je ke stažení zde. Až se vzbudí, přečte si ho. Dopisy sbírá celý rok, nejen o vánocích.

Ježíšek

Budu ráda, když mi do logů napíšete, Vaše vzpomínky na Ježíška z dob dětství.

Přeji Vám, ať je Vaše cesta úspěšná a věřte na zázraky!

 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

66 Logged Visits

Found it 65     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 7 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.