Skip to Content

This cache has been archived.

dragonka: Dakujem vsetkym za ucast.

More
<

Postavme si snehuliaka III

A cache by dragonka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 27 January 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Postavme si snehuliaka III

Pôvodne som v tomto termíne plánovala bowling v Tepliciach, ale tesne pred zverejnením som zistila, že podnik má obmedzenú prevádzku a momentálne by to nebolo možné. Z tohto dôvodu som sa rozhodla zorganizovať tretí ročník snehuliakového eventu. :)

Je mi jasné, že plánovať sneh sa dopredu nedá, ale budem veriť, že nám to vyjde podobne ako minulý rok. Preto prijmite moje pozvanie a poďme si spolu nejakého toho snehuliaka vyrobiť. Či už bude sneh, alebo nie – budeme improvizovať. Ide mi len o to, aby sme sa stretli, trošku poklebetili o nových keškách, povymieňali si TB/GC/SWG a proste si spríjemnili tieto sychravé zimné dni. Občerstvenie, resp. niečo na zahriate si každý zaobstará vo vlastnej réžií.

A ak stihnem, vybavím aj eventové SWG:).

Termín som stanovila na sobotu – 27.01.2018 o 11.00 hod.

Event bude trvať minimálne do 11:30 hod a potom sa môžeme všetci rozísť na sobotňajší obed alebo na keškovanie – ako komu vyhovuje.

A pre tých, čo sa zúčastnia, bude ako bonus virtuálny suvenír, nakoľko Signal the Frog sa nám zase pohol na cesty – tentokrát do Austrálie, tak Groundspeak rozhodol, že spolu s ním oslávime Deň Austrálie.

Pre inšpiráciu prikladám fotku  z minulého roka.

Miesto eventu je oproti minulým rokom trošku posunuté, preto kuk súradnice.

Postavme si snehuliaka III :)

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.