Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Etigo: Event proběhl a tak škrtám z aktivních.

More
<

Modré pondělí

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 20 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

20 January 2020, 18:00 - 19:00

Leden patří k velmi náročným měsícům. Vánoční atmosféra je pryč, lidi se začínají vzpamatovávat z prosincových finančních výdajů, nemilosrdně škrtají jedno novoroční předevzetí za druhým a navíc dny jsou krátké, sluníčko se na obloze sotva ohřeje a už mizí za horizont. Není pak čemu se divit, že pociťujeme deprese.

A ten nejdepresivnější den v roce se nazývá Modré pondělí. Podle vědeckých studií je to třetí pondělí v roce a to letos vychází na 20. ledna 2020. A jak čelit modrému pondělí lépe, než společnosti stejně postižených lidí. Plus doplněné o malé mazlivé tvory. Zvu vás do bývalé kočičí kavárny Envi café, dneska Kočkafé Schrödinger. Přijďte společně statečně čelit tomuto dni.

Event započne v 18 hodin v Kočkafé Schrödinger. Je to na místě, kde kdysi bylo Envi Café. K dispozici je 30 míst na sezení, tak se logujte včas. Na deprese vám pomůže něco sladkého, mají tu výborný zákusky a případně i Bernarda pro silnější momenty. A pro vaše rozveselení budou taky CWG, jedno za 10 Kč. Celkem jich nechávám vypálit 30 ks.

Kdy: 20. ledna 2020 (pondělí)
Kde: Kočkafé Schrödinger
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 60+ minut
Co s sebou: dobrou náladu a peníze na útratu
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.