Skip to content

Łowcy skrzatów z wizytą we Wrocławiu Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Friday, 09 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Wieść gminna niesie, że ostatnio wrocławskie krasnale podkradają w mieście kesze, więc postanowiliśmy wybrać się do tego zacnego miasta celem wspomożenia dolnośląskich keszerów i złapania kilku małych rozbójników ;) Oczywiście przy okazji próbując samemu znaleźć co nieco!

Przy okazji wizyty w Twierdzy Wrocław chciałbym zaprosić wszystkich tubylców oraz tych, którzy będą akurat w mieście na krótkie spotkanie (naradę wojenną przed polowaniem na skrzaty?). Jak zwał tak zwał, ale jedno jest pewne - będą drewniaki (bo przecież przyjeżdża drewniakowa tuza, posiadaczka największej kolekcji PWG w Polsce i krajach nadbałtyckich, nie licząc Niemiec :D ), będą geocoiny i TB (ja mam obecnie jednego podróżnika na stanie, ale jak przyniesiecie więcej to będzie więcej :D ) no i będą też geo-ploty (na event przybędzie przynajmniej jedna wielbicielka plotek i wymiany myśli wszelakich). Czyż nie brzmi to cudownie? 

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do Klubu na Jatkach znajdującego się na ul. Św. Elżbiety 3/4 we Wrocławiu (klub polecony przez "lokalsów", więc musi być fajnie;) ).

 

Kiedy? 

9.03.2018 o godzinie 18:00

 

Gdzie?

Klub na Jatkach ul. Św. Elżbiety 3/4 Wrocław

 

Spotkanie potrwa przynajmniej do 18:30. Oczywiście nikt nie będzie nikogo wyganiał po tej godzinie :) 

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :) 

Additional Hints (No hints available.)