Skip to content

ER cz.1 - Ucieczka z więzienia Event Cache

This cache has been archived.

sadekgorzno: ;)

More
Hidden : Saturday, 17 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 

                 

Witajcie w grze Escape Room The Game! Poczujcie prawdziwe emocje i cieszcie się zagadkami !
Podobnie jak w większości pokojów ucieczki na całym świecie, w naszej grze również jesteście "uwięzieni", a Waszym celem jest rozwiązywanie zagadek i znalezienie prawidłowych kodów umożliwiających wydostanie się w ciągu 60 minut.
Będziecie musieli wysilić swoje szare komórki! Pamiętajcie, że najważniejsze są: praca zespołowa, dobra komunikacja, pomysłowość, kreatywność, logiczne myślenie oraz dbałość o szczegóły.
Scenariusz składa się z trzech części, które znajdują się w osobnych kopertach. W każdej części musicie odnaleźć kod składający się z czterech kluczy, które trzeba umieścić w Chrono Dekoderze używając, czterech z szesnastu kluczy znajdujących się w pudełku. Żeby wygrać, musicie znaleźć trzy poprawne kody w czasie 60 minut. Razem wygracie, albo przegracie...
Zacznijcie od przeczytania wprowadzenia na kopercie, a potem ją otwórzcie. Rozwiązanie tajemnicy jest na wyciągnięcie ręki! Wewnątrz każdej z kopert znajdują się wskazówki potrzebne do odnalezienia prawidłowego kodu. Każda część odkrywa kolejny element w pokoju zagadek. Znajdziecie w nich ukryte wskazówki, które pomogą Wam rozwiązać tajemnicę. Czy jesteście gotowi na wyzwanie?

W trakcie gry będziecie natrafiać na logo "ER". Jest to ważna informacja, która oznacza, że należy rozwiązać zagadkę używając jednego z systemów umieszczonych na brzegach dekodera. Zegar w Chrono Dekoderze mierzy czas, zapewniając odpowiednią atmosferę oraz informując, kiedy można uzyskać pomocną wskazówkę.


WAŻNE WSKAZÓWKI

- Komunikacja to podstawa. Dzielcie się informacjami. Czas ucieka!
- Żeby znaleźć wszystkie potrzebne informacje, nie musicie niszczyć żadnych elementów gry, ale możecie składać i pisać po niektórych z nich.
- Notujcie jak najwięcej, to może pomóc Wam odkryć nowe powiązania.
- Rozwiązanie zagadek nie wymaga żadnego przygotowania. Każdy może to zrobić.
- Używajcie przydatnych aplikacji na swoich telefonach, np. latarki lub kalkulatora.
- Grozi Wam frustracja – jest ona częścią doświadczenia Escape Roomu. Jeszcze raz wykonajcie wszystkie kolejne kroki, żeby upewnić się, że nie popełniliście żadnych błędów. Przeczytajcie ponownie zebrane materiały od deski do deski i porównajcie swoje notatki! Nigdy się nie poddawajcie! Odpowiedzi są tuż pod Waszym nosem!
- Niezłe z Was bystrzaki, więc nie mamy żadnych wątpliwości, że poradzicie sobie z brakiem polskich znaków na Chrono Dekoderze. Jesteśmy przekonani, że kiedy zaczniecie zapisywać hasła, od razu zorientujecie się, która litera jest poprawna.

Czas: 17.03.2018, godz. 18:00 - 22:00
Miejsce: Mała Gastronomia "U Włodka"

Udział w grze nie jest warunkiem koniecznym do zaliczenia eventu.
Osoby, które miały już styczność z grą, zasilą grono osób obserwujących.
ZAPRASZAMY !!!

 

 

Flag Counter

Additional Hints (No hints available.)