Skip to content

This cache has been archived.

csuklin: asi sa už každý zalogoval. tak dávam do archívu nech nezaberá miesto na mape. ešte raz ďakujem každému za učasť. :)

More
<

CITO Veľká Mača

A cache by csuklin Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 28 March 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Každý deň chodím domov po tejto ceste a nepáči sa mi že niekto to používa za svoje smetisko. Keď že obec sa o to nestará tak som sa rozhodol zorganizovať CITO Event pri ceste. Poupratujeme bordel trocha :) Vrecia a rukavice zabezpečím. Teším sa na vašu návštevu.

 

Keď že sa nám už dni predlžujú tak Event sa začne o 17:00 28.3.2018 a bude trvať hodinu. Logbook bude na úvodných súradniciach do 18:00.

Skúsim vybaviť aj SWG. Tak kto má záujem nech dá do logu že má záujem o SWG. Uzávierka SWG obiednávok je 20.3.2018. za pochopenie ďakujem

Kto by chcel priniest aj deti tak nie je problém len treba na nich dávať vetší pozor keď že je to vedľa cesty kde chodia autá!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.