Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Palīdzēsim mazajiem draugiem #4, 2018

A cache by airavs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 22 April 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Aicinu visus čaklos un strādāt gribošos slēpņotājus piedalīties pirmajā šī pavasara talkā, uzkačāt karmu un kopīgiem spēkiem uzkopt  dzīvnieku pansijas “Ulubele”  apkārtni. Iesildīsimies pirms Lielās talkas un nopelnīsim sev Groundspeak's suvenīru.

Turpināsim lielisko tradīciju. Pērnā gada talkā kopā pulcējās ap sešdesmit čaklu roku pāru, kuras paveica ļoti daudz labu darbu. Šoreiz plānā ir turpināt labiekārtot mežiņu pretī galvenajai ieejai, stādīt mežu (ja Dabas māte ļaus), kopā ar bērniem uztaisīt putnu būrus un sakopt pansijas teritoriju pēc garās ziemas. Pēc kārtīgas pastrādāšanas “Ulubele”  sola mūs pacienāt ar zupu.

 

Pasākuma plāns:

-11:00 ne-obligāta instruktāža “Ulubeles brīvprātīgā apliecības” saņemšanai* tiem, kas vēlāk gribēs vest pastaigā sunīšus
-11:30 Uzruna, darbu dalīšana, talkas sākums
-15:00 Zupa, desas, ugunskurs, suņu staidzināšana, ļer-ļer-ļer..

*Staidzināt suņus ļauj tikai brīvprātīgajiem, kuri izgājuši instruktāžu un saņēmuši Ulubeles brīvprātīgā apliecību.

Līdzi ņemamās lietas:

+Motorzāģi un krūmgrieži būs ļoti noderīgi,
+rokas zāģi (fuksīši, divroči, u.t.t.), krūmu šķēres, varēs cīnīties ar mazajiem krūmiem,
+Cimdi,
+savs trauks un karote zupai

Mačetes un cirvjus arī šoreiz labāk atstāsim mājās, jo pamežu paredzēts iztīrīt līdz tādam līmenim, lai to pārvērstu par parku, celmiem jābūt zemes līmenī, taču iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka pēc mačetēm celmi paliek neganti un ļoti asi. 

Atbalsts dāvinot

Iespēja savu atbalstu sniegt, dāvinot kādas Ulubeles iemītniekiem nepieciešamas mantas, kā arī lietas, kas Ulubeles mīluļiem sagādās prieku. Lietas, ko droši vari vest uz patversmi:

1) makulatūra jebkura veida – tā Ulubelei vajadzīga vienmēr, jo derīgo ( avīzes, kartoni) izmanto paklāju veidošanai uz betona, flīžu grīdām, bet nederīgo ( žurnāli, brošūras, bukleti u.c papīra izstrādājumi) pa tiešo nonāk speciālā makulatūras konteinerā, ko pēc tam firma EKO bāze Latvija pārvērš naudā par nodoto tonnāžu. Makulatūras konteineri ir Līčos uz vietas. Kad tie ir pilni, firma atbrauc un samaina. Tetrapakas nav makulatūra, tāpēc tās nevajag vest!!!

2) spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā;

3) āra suņiem būdās guļvietām lietojam tikai labas kvalitātes salmus, jo lupatas samirkst! Iekštelpās izmantojam dabīga materiāla segas, pārklājus, palagus, dvieļus. Visu, kas ir kantains un viegli salokāms. Mēteļi, pufaikas, spilveni un milzīgi paklāji neder, lūdzam tos nereklamēt kā nepieciešamus.

Lūdzu savu dalību pieteikt ar “will attend” ierakstu, lai iepriekš varētu precīzāk saplānot darbus un zinātu, cik lielu zupas katlu gatavot.

Tiekamies! Ja netiec pats, vari savā vietā atsūtīt mammu :)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.