Skip to content

This cache has been archived.

stevivik: Vďaka všetkým za účasť, ak chce niekto swg napíšte mi a dohodneme sa,najlepšie cez nejaký event. Ale ozvite sa mi aby som ich odložil, inak ich podávam do kesiek.

Vdaka ešte raz za účasť :)

More
<

Peťuša

A cache by stevivik Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 07 April 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


BRIGÁDA PEŤUŠA


Pozývam Vás na CITO event, ktorý sa bude konať v spolupráci s PhDr. Ján Beljak, PhD a nadšencami pre historiu a hrady.

 

Kedy?
7.4.2018 

 

O koľkej?
8.00 - 13.00 hod. (čas ukončenia je orientačný)

 

Kde?
Stretneme sa pri Červenej medokýši, pokračujeme na hrade Peťuša

 

Program: 
O 8.00 stretnutie pri Červenej medokýši a zahájanie brigády. Okolo obeda bude občerstvenie a následne prehliadka a prednáška o hrade Peťuša. Vzhľadom k tomu, že ukončujú sondy a budu ich znova zakopávať, je posledná možnosť nálezisko vidieť odkryté!

Čo potrebujete? Iba seba, dobrú náladu a prípadne nejaké tie rukavice pracovné. Rukavice budú dostupné aj u mňa. LOGBOOK bude dostupný u mňa po brigáde, v prípade potreby aj skôr. Ak by niekto musel prísť neskôr, alebo odísť skôr, nič sa nedeje. Chcel by som iba poprosiť, aby nám niešlo iba o bodíky, ale skutočne prispeli ku krajšiemu okoliu, k histórii a k dobrému menu geocachingu. Preto prosím účastníkov, aby skutočne priložili ruku k dielu a neprišli sa "iba podpísať". Ďakujem

PARKOVANIE: Vzhľadom k tomu, že na samotnej Červenej medokýši je parkovisko malé a obmedzené na niekoľko autíčok, prosím, aby ste ponúkli odvoz aj iným geokešerom a tým šetrili aj prírodu aj parkovacie miesta. Pravdaže, možnosť dopravy na bicykli , pešo, skateboarde či korčuliach je vítaní :)

Prosím o potvrdenie účasti, kvôli organizačným záležitostiam, do nedele 1.4.2018 

Viac informácii budem priebežne doplňovať.

Teším sa na Vás!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.