Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Slovenské hrady- Hrad Šomoška

A cache by Markol. Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 02 June 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Pozývam Vás na ďalší event zo série Slovenské hrady

Hrad Šomoška

Stretneme sa 2.6.2018 na súradniciach eventu. Event oficiálne potrvá od 14:00 do 14:30. Ku eventu sa dá dostať z odporúčaných parkingov.

Program:

Leto začína a čo urobia kešeri ako prvé? Pripravia sa na zimu. Preto si túto návštevu hradu spestríme zimnou tematikou. Čo si donesiete, to nechám na vás.

Eventové SWG sa bude robiť podľa záujmu, treba napísať do WA logu, či máte oň záujem a spoplatnené budú po 0,20€/kus. Uzávierka na SWG bude orientačne 22.5.2018. Kto sa logne po tomto termíne, prípadne nenapíše, že chce swg, nemusí ho mať isté!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.