Skip to Content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Noc Múzeí na BS-6 rok 2018

A cache by konyk3 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, May 19, 2018
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Keďže akcia Noc Múzeí na BS-6 rok 2017 mala minulý rok zo strany Geokešingu velký uspech rozhodli sme sa (ja a kolektív bunkra) usporiadať tento rok ďalšiu akciu ,ale pod názvom Noc Múzeí na BS-6 rok 2018. V tento deň 19.5.2018 sobota, bude bunker otvorený pre všetkých geocacherov a ich kamarádských mudlov. Uvidíte čo nové u nás pribudlo a čo ubudlo laugh. Dôležité upozornenie na akciu je zákaz vstupu zo psom (nehovorím, že všetky psi su zlé, ale nahodou sa niečo stane a mi ako organizátor akcie budeme mať problemi zo zákonom takže preto tento zákaz) za pochopenie ďakujeme.  Logbook bude na osobitnom stole pod vlajkou, ktorá bude na stožiari pred bunkromČas stretnutia geokešerov bude od 16:00 do 19:30 aby ste sa stretli každy s každým  POZOR !!! Budete rozdelený do turnusov max.15 geokešerov na 20min. prehliadka vo vnútri. TU NA ODKAZE  je tabuľka do, ktorej sa mi prosim zapíšte v ktorom časovom turnuse by ste chceli ísť dovnutra na prehliadku. ( Musel som to takto urobiť pretože na akcii Noc lampašov ste prišli naraz veká masa a nie na stanovený čas, ale ešte hodinu a pol pred začatím akcie a nastal neskutočný chaoz.) Normálna akcia pre ludí bude bunker otvorený od 15:00 do 0:00hod tak ak by to nahodou niekto nestihal, do polnoci času dosť. Táto akcia je popri akcii Noc múzeí a galerií, ktorú podporuje SNM a do ktorej je bunker tak isto aj tento rok zaradený. Sprevádzať Vás budú vojaci v dobových uniformách, ako vo vnútri tak aj vonku (a aj owner tohto stretnutia, stretnete ma tak ako vždy vo vnútri bunkru). Kešery a ich známi si budú môc prezrieť tento pechotný zrub (bunker) zo sprievodcom v dobovej uniforme poprípade sa sním odfotiť a dozvedieť sa viac o tomto bunkri, ako čo v bunkri bolo načo to slúžilo a celkovej histórii Petržalského opevnenia. Osvetlenie bude vo vnútri pomocou svetiel,ktoré tam máme osadené (viac uvidíte) vonku bude žiarovkové osvetlenie zabezpečené agregátom.Zabezpečené bude parkovanie pre návštevníkov neďaleko bunkra (priamo na trávnatom trojuholníku na ktorom bunker stojí bude pre návštevníkov bez poplatku parkovisko so zníženým obrubníkom a panelovou cestou).Vonku bude pre Vás prehliadka výzbroje a výstroje kompletného vojaka Wermachtu 1938-1945 (Nemecká armáda) tu uvidíte gulometné hniezdo s nemeckým gulometom MG42 a komplet vojakom z tej doby a jeho výstrojou, pre deti bude program malovanie na tvár maskovacími farbami pre vojakov .Návštevu v príjemnom prostredí Vám spríjemníme občerstvením v podobe stánku s ciganskou a langošmi,na pitie bude zabezpečená pípa kofola a pivo toto všetko vám vonku spríjemníme dobovou hudbou z 30tych rokov z originalneho dobového rádia. vonku bude zabezpečené aj WC vo forme ToiToi (je zadarmo). Vstupné do bunkra je dobrovolné. Vonku si budete môť zakúpiť aj suveníry. Všetky peniaze su použité na preváckové náklady a zastrešenie akcií. Tešíme sa na Vašu návštevu konyk3 s priaťelkou a kolektív bunkra B-S 6 VRBA   www.bs6.eu .smiley

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

63 Logged Visits

Write note 4     Archive 1     Will Attend 20     Attended 36     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 7 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.