Skip to Content

<

T5 trochu jinak- HÓÓÓÓDNĚ JINAK

A cache by Karmazin+Teri Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/26/2018
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Většina T5 keší jsou tradičky, občas mystery. Zkrátka dotáhnete batoh s výbavou na jedno místo, tam cajky vysypete, vylezete na strom, skálu, sloup, komín a bůhví kam ještě. Zas krámy nacpete zpátky, hodíte vak na hřbet a hbitě upalujete k další metě.
Taky to tak s Teri děláme, ale už nám to připadá stále stejné. Chtělo by to nějakou změnu, něčím trochu zpestřit ono „dobytí finálky“.
A tak se zase vylíhnul nápad, dělat

Tuto minisérii zatím tvoří trojice wherigo keší (GC67NM0, GC6EEJV a GC6HRNW), k tomu jsme přidali jednoduchou tradičku v trochu netradičním místě (GC6KJJV) a pak trojici multikeší (GC6RGP7, GC6RXA0 a GC756W6). Série má i svůj bonus (GC6RX3F).
Poslední do této série je tahle multinka, kterou jsme laškovně nazvali

Pokud se chcete poctivě dopotácet až k finálce, čekají na vás tři stages. Je jedno, v jakém pořadí je budete dobývat. A máte je umístěné pěkně pohromadě, ba přímo „na pětníku“ (na Karmazinovské poměry věc nevídaná)

Tady vás čeká trochu toho skálolezení, pokud chcete slaňovat, nejdřív se musíte vydrápat nahoru. Ale hlavy nevěšte, ke štítku vede lehoučká cesta max. 3+ (západní hrana skály), pro fajnšmekry jsou pak vedle trochu obtížnější 6+ a víc. U posledního borháku hledejte bílý plastový štítek s číslem

Tak tady si naopak zaslaňujete co hrdlo ráčí (baterka se bude hodit). Čeká na vás sestup do propasti. 10 m lana vám stačit nebude, ta díra je hluboká 45 m a na dně čeká další indicie. Nezapomenout i nějaké cajky na cestu vzhůru, bez nich by to byl trapas, tam dole mobil žádný signál nenajde. Na dně propasti je krabice a v ní „NÁVŠTĚVNÍ KNIHA“. To není logbook, tam si jen můžete zapsat sestup do propasti a hlavně na zadní straně desek je tučně vytištěné trojčíslí – to je vaše číslo A (v krabici jsou ty návštěvní knihy dvě, obě mají stejné číslo).

Čeká tu na vás jakýsi podivný komín a tak musíte nejprve nahoru a pak teprve dolů ďourou pekelnou k poslednímu štítku s indicií.

Pokud se vám podaří posbírat všechna tři čísla, dosaďte je do vzorce
N 49°55. A+B E 14°08. A-C
neudělejte početní chybu a můžete se vydat pro finálku.

Jakou si vezmete výbavu je na vašem uvážení. Karmazin potřeboval sedák, šedesátku lano, prusíkovací sadu, osmu, 5 karabin, dva vklíněnce, odsedku, čelovku a geočepičku.

Z doporučeného parkoviště (3 auta) se dá dojet do blízkosti 1. stage podle řeky (pokud nemáte strach se svým povozem opustit asfalt).
Hlavně ale nelezte přes koleje, použijte podchody, které tam jsou (najdete je ve waipointech).

nezapomeňte:
Nechoďte na kešku jako sólista !!! Jděte alespoň ve dvojici.
Při lezení pro kešku dodržujte všechna BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA !!!!!
Osvěžit si je v paměti nebo stáhnout a prostudovat si je můžete ZDE nebo ZDE.
Nepoužívejte takové pmůcky, které by mohly poškodit stromy nebo skály. A také nezapomeňte být ohleduplní a opatrní k přírodě i ke kešce samotné.

tohle naše WWW počítadlo spočítalo, že jsi návštěvník našeho listingu

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.